14 Temmuz 2024 Pazar
Ana Sayfa Forum Sohbet Hesabınız Haberler Not Defteri İstatistikler İletişim


Forum Bölümü Bir Daha Açılmamak Üzere Kapatılmıştır

Sitemizde yer alan Forum Bölümü ; internet ortamında bilgi paylaşılması, başkaları tarafından daha önceden karşılaşılan sorunların çözümünde birbirimize yardımcı olmak ve sonuca daha hızlı ulaşabilmek için kurulmuş bir bölümdü. Ancak geçen zaman içersinde bu amacın yakınından bile geçmediğinden dolayı zaman zaman kapatılmak zorunda kaldı. Biz site yönetimi olarak hep iyi niyetli olarak kasabamızın ileri gitmesi için emek verdik. Zamanımızı ayırıp bu işe gönüllü olduk ve sadece kasabamızın sanal ortamda bir araya gelmesi için çalıştık ve de çalışmaya devam edeceğiz.

Ancak bazı kişiler bunu sürekli olarak suistimal ettiler.Yaptığımız uyarı yazılarına ve açıklamalara karşı Forum Bölümü artık amacına hizmet etmekten çok uzaklaştı. Amacından bu kadar uzaklaşmış bir bölümün açık durmasının kimseye bir faydasının olmadığını düşünmekteyiz.

4 yıldır Forum Bölümünü bir şeyler değişir umudu ile sürdürmekteydik. Burada tek amacımız sitemizi ziyaret eden üyelerimizin bilgi paylaşım ortamını sağlamak ve herkese bir şeyler kazandırmakdı. Yılbaşında Forum Bölümü kapatıldığında yapılan çalışmada üye girişleri içerinde Forum Bölümünün yeri araştırılmış ve kapatılması düşünülmüştü.Ancak bir şeyleri kapatmanın çözüm olmadığı ve bazı şeylerin değişebileceği düşüncesi ile tekrar açıldı. Son günlerde Forumda yaşanan olaylar artık bunu mümkün olmadığını ve bu yaptırımların bir neticesinin alınamadığını net bir şekilde ortaya koydu. Bu olayların bu şekilde gelişmesi en çok bu işe emeğini veren site yönetimini üzmüştür.

Sitemizde artık Forum Bölümü yer almayacaktır. Kasabamızın geleceği için sarfettiğimiz enerjimizi artık sitemizde yer alan diğer bölümler için harcayacağız.

www.dislikasabasi.com
Ekibi