13 Nisan 2021 Salı
Ana Sayfa Forum Sohbet Hesabınız Haberler Not Defteri İstatistikler İletişim

MENÜ
Kasabamız

 Son Haberler(10/04)

Dislikasabasi.com
Üyelere Özel

 Site Not Defteri

Faydalı Bölümler
Yardımcı Linkler


Gazete Sayfa Linkleri
 Av.D.D. Olağan Genel Kurul Yapıldı
Av.D.D. Olağan Genel Kurul Yapıldı


Av.D.D. Olağan Genel Kurul Yapıldı

08 Nisan 2012 Pazar günü seçilen yeni yönetim kurulumumuzun teşekkür konuşması;

Sayın değerli Dişlili hemşehrilerimiz,

Bizler uzun süre bir arada yaşamış, aynı havayı teneffüs etmiş, aynı çeşmenin suyunu içmiş, aynı yolların tozunu yutmuş kişileriz. Ne yazık ki koşullar yaşamımızı bu şekilde sürdürmemize izin vermedi. Elimizdeki kaynaklar yetmez oldu. Kısacası doğduğumuz yer bizi doyurmadı. Kendimize doyacak yerler aramaya başladık.

Daha iyi şartlarda çalışmak amacıyla ülkenin birçok yerine dağıldık, çoğumuzda Avrupa' ya gelmek zorunda kaldık. Artık yepyeni bir dünyayla tanıştık bir çok kazanımımız oldu. Yaşamımız kolaylaştı, ulaşımımız kolaylaştı. Hemen hemen hepimizin altında vasıtamız oldu. Yani yaşamımız kolaylaştı. Bu arada unuttuğumuz birşeylerin olduğunun farkına vardık. Oda doğduğumuz yerdi oranın insanlarıydı. Birbirimizi zor görür hale gelmiştik, hele yeni jenerasyonun iyice uzaklaştığını fark ettik. Biz hem geçmişimize sahip olmak hemde büyük metropollerde kaybolup gitmeden, geleceğimizi sağlıklı bir şekilde yönlerdirmek amacıyla bir araya bir araya gelmeye karar verdik. Ve 2000 yılında bu günkü derneğimizi kurarak en azından asimile olmayı yavaşlatmaya hatta durdurmaya çalışıyoruz. Bu yüzden Av. D. Derneğinin her geçen gün daha da öneminin arttığının farkındayız.

Bu derneğin kuruluşunu gerçekleştiren, şimdiye kadar geçmiş yönetimlerde görev alan tüm Dişli sevdalılarına sonsuz teşekkür ederiz. Hepsinin eline,gönlüne sağlık.
Bu bir hizmet yarışıdır. Geçmiş yönetimlerin verdiği hizmeti ve çalışmaları yeni yönetimimiz dahada ileriye götürerek devam ettirecektir.

Kuruluş amacımız hemşerilerimiz arasında birlik ve dayanışma ruhunu güçlendirmek iyi günde, kötü günde bir birimize destek ve yanında olmaktır. Biliyoruz ki; sorunları daha çabuk ve kolay çözmenin tek yolu bir araya getirmektir. Yaşam koşullarının her geçen gün biraz daha ağırlaşmakta olduğu günümüzde, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kaldırılması için hepimiz arasındaki dayanışmanın zorunlu olduğu kanaatindeyiz, sizlerde böyle düşündüğünüz için bu dernek çatısı altındasınız. Bizler aynı Kasabalı olmanın da ötesinde biri birimizle akrabayiz...


Dün itibarı ile (08.04.2012) iki yıl görev yapacak yeni yönetimi seçmiş bulunuyoruz. Yeni seçilen yönetim kurulu olarak bizler dünkü Genel Kurul toplantısına katılan tüm hemşehrilerimize teşekkürlerimizi bir borç biliriz. Yine herzaman olduğu gibi birlik ve beraberliğimizi pekiştirerek demokratik bir şekilde seçimimizi yaparak dostça ve huzurlu bir şekilde günümüzü tamamladık. Siz değerli hemşehrilerimizle yeni yeni Yönetim Kurulu' na seçilen kardeşlerimizi sizlerin taktirine sunuyoruz. Saygı ve sevgilerimizle herşey gönlünüzce olması dileğiyle Allaha emanet olunuz.

Av. D. D. Yönetim kurulu

Yukarıda birkaç kelimeyle hislerimizi ve duygularımızı paylaşmak istedik. Sürçü lisan ettiysek af ola!..

Yeni yönetime seçilen ve yönetimde görev alacak üyelerimizin isim listesi;


Başkan : Celalettin Ağılönü

Başkan Yrd. : Faruk Göceci

Muhasib : Yener Ölmez

Sekreter ve aynı zamanda kadın kolları başkanı : Cennet Taşpınar

Avrupa sorumluları : Kaya Özdemir, Gürhan Gükkiyas, Aytekin Ağılönü

Yön. Kur. Üyeleri : Salih Ağılönü, Burhan Mert, Vatan Kodeş, Tahsin Arslan

Av.D.D. Yönetim Kurulu ' na sitemiz ve siz hemşehrilerimiz adına, yeni görevlerinde başarılar dileriz. Allah´ım daha önceki yönetimden razı olsun ve yeni seçilen yönetimin yolunu açik etsin. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun.

Son Güncelleme :  10/04/2012 Saat 01:02:01 Bu Haber  3196 Kez OkunduAvrupa ' dan bildiriyor
 
Cennet Taşpınar

firtina_cennet_79@msn.com

Sitemizde 70 adet haberi bulunmaktadır.
Yazdırılabilir Sayfa   

Sitemizde yayınlanan haberlerin ve fotoğrafların kullanım hakkı www.dislikasabasi.com 'a aittir. Herhangi bir şekilde haber içeriği ve fotoğrafları izin alınmaksınız kullanılamaz..

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun


Yorum Bölümünden bundan sonra Yorum yapan üyemize ait bilgiler ve avatar resmi görülebilecektir. Avatar resminizi sitemizde yer alan resimlerden seçebileceğiniz gibi farklı bir resim ile değiştirmek istiyorsanız ; özel mesaj bölümünden admine mesaj göndererek veya üyelikte yer alan email adresinden webmaster@dislikasabasi.com email adresine resmin internet adresini veya resmi gönderebilirsiniz.

     
 Yorumlayan : asım PAMUKÇU      Tarih : 11/04/2012 00:00:00
   
Kütahya
08/02/2007
Mesaj Bilgisi
184

Başarılı Üye
 
A.D.D. NE SEÇİLEN ARKADAŞLARIMA HAYIRLI OLSUN DER BAŞARILAR DİLERİM.

     
     
 Yorumlayan : BEKİR TEKEŞ      Tarih : 11/04/2012 00:00:00
   
manisa
22/07/2007
Mesaj Bilgisi
343

V.I.P. Üye
 
Av. D.D yeni yönetimine ve üyelerine başarılar dilerim. Allah yardımcınız olsun bundan önceki dernek yönetiminde görev yapmış olanlardan da Allah razı olsun.

     
     
 Yorumlayan : Hakan Yilmaz      Tarih : 11/04/2012 00:00:00
   
almanya
15/07/2007
Mesaj Bilgisi
57

Aktif Üye
 
Yeni yönetimin Dislili gurbetciler gercegini bu sekilde hatirlatmasi bizleri maziye daldirdi.Nerelerden nerelere geldik,Neydik ne olduk aslimizi ve asaletimizi bilmemizi,unutmamamizi bizlere hatirlatti.Celal abinin baskanligindaki yeni yönetime cani gönülden basarilar diliyor,tüm yönetimi kutluyorum.

     
     
 Yorumlayan : Bülent GÜVENİR      Tarih : 11/04/2012 00:00:00
   
Dişli'den
15/07/2005
Mesaj Bilgisi
296

V.I.P. Üye
 
Dünya ve İnsanlık Tarihinde Ortaya Çıkarılan Güzel İşler ; Hedeflerinde Allah Rızası Kazanma İdeailini Yol Gösterici Olarak Seçen Liderler ve Ona Destek Olan İdealist Ekipler Sayesinde Olmuştur. İdeallerinde Güzel Dişlimize Hizmeti Şiar Edinen Avrupa''da Yaşayan Tüm Güzel Dişliler''in Avrupa Derneği Olağan Genel Kurulları Sonucu Oluşturulan Yönetim Kurulu Başkan ve Üyeleri Hayırlı Olsun. En Güzel Birliktelikleri Oluşturarak Tüm Üyerinizle Birlikte Tek Yumruk Olarak , En Güzel Adımları Atacağınıza İnanıyor , Büyük Cesaret Örneği Göstererek Yönetim Kurullarının Her Kademesinde Görev Almış ve Almaya Devam Eden Güzel Dişlili Neferlerine , Allah Yardımcınız Olsun Dualarımla Tebrik Ediyorum. (Dişlili Bülent Öğretmen )

     
     
 Yorumlayan : Bünyamin Olaş      Tarih : 10/04/2012 00:00:00
   
Dişli Kasabası
19/10/2011
Mesaj Bilgisi
115

Çalışkan Üye
 
ALLAH UTANDIRMASIN...ÜSTÜN BAŞARI DİLEKLERMİ SUNARIM.

     
     
 Yorumlayan : Adem SAPMAZ      Tarih : 10/04/2012 00:00:00
   
Dişli Kasabası / Bolvadin
01/12/2005
Mesaj Bilgisi
169

Başarılı Üye
 
Av.D.D. yönetim kuruluna yeni seçilen arkadaşlarımıza başarılar dilerim.

     
     
 Yorumlayan : Tahsin Arslan      Tarih : 10/04/2012 00:00:00
   
almanya
07/04/2005
Mesaj Bilgisi
163

Başarılı Üye
 
Av.D.D Yönetim kuruluna secilen arkadaslari canigönülden tebrik eder görevlerinde basarilar dilerim ...Allah yar ve yardimciniz olsun...

     
     
 Yorumlayan : Saban Olas      Tarih : 10/04/2012 00:00:00
   

20/03/2008
Mesaj Bilgisi
134

Tecrübeli Üye
 
YENI SECILEN KADROYA BASARILAR DILERIM HAYDI HAYIRLISI

     
     
 Yorumlayan : Mustafa UYAR      Tarih : 10/04/2012 00:00:00
   
Dişli Atatürk Ortaokulu Müdürü
12/11/2007
Mesaj Bilgisi
344

Fanatik Üye
 
Kasabamızın Avrupadaki sesi ve gücü olan derneğe yeni seçilen arkadaşlara çalışmalarında başarılar diler nice yararlı hizmetler sunmalarını temenni ederim. Dişlinin menfaatini herşeyin üstünde görerek kişisel farklılıklar ve istekleri geri iterek hayırlı hizmetler diliyorum. Allah yar veyardımcınız olsun...

     
     
 Yorumlayan : İbrahim YILDIRIM      Tarih : 10/04/2012 00:00:00
   
Kaynarca/İstanbul
01/04/2005
Mesaj Bilgisi
408

Site Yöneticisi
 
Yeni Yönetim Kurulu'' na başarılar dilerim, Allah yardımcıları olsun.

     
Toplam 3 sayfada 123>

Habere Yapılmış Toplam 25 Yorum Bulunmakta