20 Şubat 2019 Çarçamba
Ana Sayfa Forum Sohbet Hesabınız Haberler Not Defteri İstatistikler İletişim

MENÜ
Kasabamız

 Son Haberler(18/02)

Dislikasabasi.com
Üyelere Özel

 Site Not Defteri

Faydalı Bölümler
Yardımcı Linkler


Gazete Sayfa Linkleri
 03AFDIYAD 10. HIDIRELLEZ ŞENLİĞİ GEBZE YUMRUKAYA ' DA YAPILDI (Foto)
03AFDIYAD 10. HIDIRELLEZ ŞENLİĞİ GEBZE YUMRUKAYA ' DA YAPILDI (Foto)


03AFDIYAD 10. HIDIRELLEZ ŞENLİĞİ GEBZE YUMRUKAYA ' DA YAPILDI

03AFDIYAD tarafından her sene geleneksel olarak yapılan Hıdırellez Şenliği'nin 10. su 13 Mayıs 2018 PAZAR tarihinde Gebze Yumrukaya Piknik Alanı'nda gerçekleştirilmiştir.

Sabahın Erken saatlerinden kendi imkanları ve dernek önünden kalkan araçlar ile piknik alanına gelen hemşerilerimiz gün boyunca birlik beraberlik içinde eğlenceli saatler geçirmiş ve çok şükür herhangi bir sorun çıkmadan da pikniklerini tamamlamıştır.

Piknik Dernek Başkanı Mustafa KODEŞ konuşması ile başlamış ve ardından Yasini Şerifin okunması ve yapılan dua ile devam etmiştir. Öğleden sonra bisiklet , altın gibi hediyelerin yer aldığı hediye çekilişleri yapılmış ve oyunlar oynanmıştır.

Pikniğimize katılan tüm hemşerilerimiz ile pikniğin organizasyonunda görevli olan Tüm Yönetim Kurulu Üyelerimize ayrı ayrı teşekkürü borç biliriz.

Fotoğraflar için Yasin Yetkin' e teşekkür ederiz.Son Güncelleme :  14/05/2018 Saat 2:47:15 PM Bu Haber  2538 Kez Okunduİstanbul'dan bildiriyor
 
İbrahim YILDIRIM

webmaster@dislikasabasi.com

Sitemizde 524 adet haberi bulunmaktadır.
Yazdırılabilir Sayfa   

Sitemizde yayınlanan haberlerin ve fotoğrafların kullanım hakkı www.dislikasabasi.com 'a aittir. Herhangi bir şekilde haber içeriği ve fotoğrafları izin alınmaksınız kullanılamaz..

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun


Yorum Bölümünden bundan sonra Yorum yapan üyemize ait bilgiler ve avatar resmi görülebilecektir. Avatar resminizi sitemizde yer alan resimlerden seçebileceğiniz gibi farklı bir resim ile değiştirmek istiyorsanız ; özel mesaj bölümünden admine mesaj göndererek veya üyelikte yer alan email adresinden webmaster@dislikasabasi.com email adresine resmin internet adresini veya resmi gönderebilirsiniz.

     
 Yorumlayan : Salih EROĞLU      Tarih : 18/05/2018 15:19:26
   
TINAZTEPE BELEDİYESİ
11/03/2013
Mesaj Bilgisi
1112

Fanatik Üye
 
HERKESE SELAM, BİRLİK VE BERABERLİĞİNİZ DAİM OLSUN, CENABI ALLAH DAHA NİCE HİDRELLEZLERİ BİRLİKTE GEÇİRMENİZİ NASİP ELLESİN.

     
     
 Yorumlayan : Abdil TEKEŞ      Tarih : 16/05/2018 08:29:53
   

30/10/2005
Mesaj Bilgisi
1463

Fanatik Üye
 
Güzel Dişlimin güzel insanları, güzel ülkemin güzel bir piknik alanında bir araya gelmişler ve tüm güzelliklerini sergilemişler. Bir olduklarını, kardeş olduklarını, Güzel Dişlimin güzel insanları olduklarını göstermişler. Allah birlik ve beraberliğinizi daim kılsın. Nifak sokmak isteyenlere fırsat vermesin. Nice nice bu tür birlikte olmayı nasip etsin. Rabbim yar ve yardımcınız olsun.

     

Habere Yapılmış Toplam 2 Yorum Bulunmakta