25 Mayıs 2019 Cuma
Ana Sayfa Forum Sohbet Hesabınız Haberler Not Defteri İstatistikler İletişim

MENÜ
Kasabamız

 Son Haberler(24/05)

Dislikasabasi.com
Üyelere Özel

 Site Not Defteri

Faydalı Bölümler
Yardımcı Linkler


Gazete Sayfa Linkleri
 03AFDİYAD YÖNETİM KURULU BAĞIŞ KAMPANYASI İÇİN ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR
03AFDİYAD YÖNETİM KURULU BAĞIŞ KAMPANYASI İÇİN ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR


03AFDİYAD DERNEĞİMİZİN BANKA HESAP ADI YENİ İSMİ İLE GÜNCELLENDİ


Derneğimizin yeni ismi Vergi Dairesi tarafından değiştirildikten sonra İş Bankası tarafından da otomatik olarak değişmiş oldu. Hesaba EFT yapacak hemşerilerimizin Alıcı Adı bölümüne bundan sonra ;

AFYONKARAHİSAR DAYANIŞMA İYİLEŞTİRME VE SOSYAL YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

yazmaları gerekmektedir. IBAN Numarasında değişiklik bulunmamaktadır.03AFDİYAD Yönetim Kurulumuz, 30 Aralık 2018 günü Darıca ' da ikamet eden hemşerilerimiz ile dernek yeri alımı için tekrar buluştu. Daha önce yapılan toplantıdan sonra ki gelişmeler hakkında istişare yapıldı ve bilgi verildi.

Yönetim olarak çıkılan bu yolda hemşerilerimizin gayretleri olmadan sonuca ulaşılamayacağı , herkesin taşın altına elini koyması gerektiği konusunda mutabakata varıldı, aynı zamanda da desteğini esirgemeyen hemşerilerimizi de teşekkür edildi.

PENDİK AYDOS ZİYARETİ EKLENDİ


03AFDIYAD derneği Yönetim kurulu tarafından kısa bir zaman önce başlatılan dernek yeri alabilmek için bağış kampanyası çalışmalar tüm hızı ile devam etmektedir.

Hemşerilerimizin yoğun olarak yaşadığı yerleri ziyaret ederek ya da aynı iş yerinde çalışan hemşerilerimiz dernek merkezinde misafir edilerek destekleri alınmıştır.

Yapılan toplantılarda hemşerilerimiz taşın altına ellerini koyacaklarını ifade etmiş ve sonuna kadar destek sözü alınmıştır.

Hesap Numarasına bağış yapanlar Sezai Sapmaz ( 0 542 677 70 55 ) ' dan teyit alabilirler

Pendik Aydos ' da ikamet eden hemşerilerimiz (üyelerimiz) ziyaret edilmiş ve tüm ailelerden destek sözü alınmıştırKocaeli Gölcük ' de ikamet eden hemşerilerimiz (üyelerimiz) ziyaret edilmiş ve tüm ailelerden destek sözü alınmıştırKocaeli Yeni Mahalle ' de ikamet eden hemşerilerimiz (üyelerimiz) ziyaret edilmiş ve tüm ailelerden destek sözü alınmıştır
İstanbul Levent'te ikamet eden hemşerilerimiz (üyelerimiz) ziyaret edilmiş ve tüm ailelerden destek sözü alınmıştırKocaeli Darıca ' de ikamet eden hemşerilerimiz (üyelerimiz) ziyaret edilmiş ve tüm ailelerden destek sözü alınmıştırCengiz Makine ' de çalışan hemşerilerimiz (üyelerimiz) ile istişare yapılmış ve tam destek sözü alınmıştır

Pendik Tersane ' sinde çalışan hemşerilerimiz (üyelerimiz) ile istişare yapılmış ve tam destek sözü alınmıştır

Yönetim Kurulu tarafından yapılan özverili çalışmalara tüm hemşerilerimizden (Üyelerimizden) destek bekliyoruz.Son Güncelleme :  10/12/2018 Saat 9:29:52 AM Bu Haber  3982 Kez Okunduİstanbul'dan bildiriyor
 
İbrahim YILDIRIM

webmaster@dislikasabasi.com

Sitemizde 536 adet haberi bulunmaktadır.
Yazdırılabilir Sayfa   

Sitemizde yayınlanan haberlerin ve fotoğrafların kullanım hakkı www.dislikasabasi.com 'a aittir. Herhangi bir şekilde haber içeriği ve fotoğrafları izin alınmaksınız kullanılamaz..

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun


Yorum Bölümünden bundan sonra Yorum yapan üyemize ait bilgiler ve avatar resmi görülebilecektir. Avatar resminizi sitemizde yer alan resimlerden seçebileceğiniz gibi farklı bir resim ile değiştirmek istiyorsanız ; özel mesaj bölümünden admine mesaj göndererek veya üyelikte yer alan email adresinden webmaster@dislikasabasi.com email adresine resmin internet adresini veya resmi gönderebilirsiniz.

     
 Yorumlayan : Salih Kahraman      Tarih : 20/11/2018 01:32:50
   
Bolvadin
01/02/2007
Mesaj Bilgisi
1668

Fanatik Üye
 
İyi bir faaliyete karar verilmiş ,herşeyin bir başlangıcı vardır,arkası devam eder gider inşaallah.Birlik ve beraberlikten güç doğar,Allah birlik ve beraberliğinizi kuvvetlendirsin.Allah yar ve yardımcınız olsun,inşaallah tamamına erdirmeyi nasip eylesin.

     
     
 Yorumlayan : Abdil TEKEŞ      Tarih : 02/10/2018 08:16:04
   

30/10/2005
Mesaj Bilgisi
1486

Fanatik Üye
 
Allah yar ve yardımcınız olsun. Birlikte, beraberce ve şeffaf olduğunuz müddetçe başarırsınız. Önünüz açık olsun. Riyadan ve israftan sakının, dedikodulara aldırış etmeyin yeter.

     
     
 Yorumlayan : Salih EROĞLU      Tarih : 28/09/2018 14:07:24
   
TINAZTEPE BELEDİYESİ
11/03/2013
Mesaj Bilgisi
1137

Fanatik Üye
 
HERKESE SLM. ALLAH KOLAYLIK VERSİN. BAŞARILAR DİLERİZ.

     

Habere Yapılmış Toplam 3 Yorum Bulunmakta