18 Temmuz 2019 Perşembe
Ana Sayfa Forum Sohbet Hesabınız Haberler Not Defteri İstatistikler İletişim

MENÜ
Kasabamız

 Son Haberler(12/07)

Dislikasabasi.com
Üyelere Özel

 Site Not Defteri

Faydalı Bölümler
Yardımcı Linkler


Gazete Sayfa Linkleri
 DİŞLİ ATATÜRK ORTAOKULU SAĞLAM TEMELLER ÜZERİNDE YÜKSELMEYE BAŞLADI
DİŞLİ ATATÜRK ORTAOKULU SAĞLAM TEMELLER ÜZERİNDE YÜKSELMEYE BAŞLADI


DİŞLİ ATATÜRK ORTAOKULU SAĞLAM TEMELLER ÜZERİNDE YÜKSELMEYE BAŞLADI


Kasabamız Dişli Ortaokulu Müdürü Mustafa Uyar ' dan inşaatı başlayan yeni okul binası hakkında bilgileri aldık ;

"Kasabamıza yakışan 12 Derslikli, asansörlü, engelli rampalı, akıllı tahtaları monte edilmiş, jeneratör sistemi ve güvenlik sistemleri olan, ısı yalıtımı yapılmış, orijinal ses sistemi, toplantı salonu kütüphanesi bilişim sınıfı dahil eğitim için gerekli olan tüm birimleri olan, öğrenci sıralarından öğretmenler odası ve tüm birimlerin tefrişatı sıfır döşenecek olan son sistem okul inşaatımız başlamıştır.

İnşaatın sadece temelinde yaklaşık 60 ton demir kullanılmıştır. Okulumuz En kısa sürede tamamlanacaktır. Kasabamıza hayırlı olsun. 4 yıldır vermiş olduğumuz gayret ve çalışmamız meyvesini vermiştir. Tüm emeği geçen ve yardımcı olun yöneticilerimize teşekkürler."


Okul inşaatından fotoğraflar;Son Güncelleme :  28/10/2018 Saat 6:42:09 PM Bu Haber  1160 Kez OkunduKasabamızdan bildiriyor
 
Mustafa OKUMUŞ

mustafaokumus2@hotmail.com

Sitemizde 1606 adet haberi bulunmaktadır.
Yazdırılabilir Sayfa   

Sitemizde yayınlanan haberlerin ve fotoğrafların kullanım hakkı www.dislikasabasi.com 'a aittir. Herhangi bir şekilde haber içeriği ve fotoğrafları izin alınmaksınız kullanılamaz..

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun


Yorum Bölümünden bundan sonra Yorum yapan üyemize ait bilgiler ve avatar resmi görülebilecektir. Avatar resminizi sitemizde yer alan resimlerden seçebileceğiniz gibi farklı bir resim ile değiştirmek istiyorsanız ; özel mesaj bölümünden admine mesaj göndererek veya üyelikte yer alan email adresinden webmaster@dislikasabasi.com email adresine resmin internet adresini veya resmi gönderebilirsiniz.

     
 Yorumlayan : Salih Kahraman      Tarih : 20/11/2018 01:25:06
   
Bolvadin
01/02/2007
Mesaj Bilgisi
1670

Fanatik Üye
 
Dişli Kasabamıza hayırlı uğurlu olsun inşaallah.Tesislerin kuruluşunda ve hizmetinde emeği geçen herkesten Allah razı olsun.En iyi yatırım gençlere ve yeni nesillere yapılan yatırımdır.Çünkü onlar ülkemizin geleceğini oluşturacak dinamiklerdir.Genç neslimizin milli ve manevi değerlerini bilerek yetişmeleri,teknik yapımından donatılmış güzel bir binada eğitim görmeleri, ve eğitimlerine katkısı olacak her türlü faaliyet çok önemlidir.Bu hususta gençlerimize hizmet eden herkesten Allah razı olsun.Bu okulun yapımında ,maddi ve manevi olarak emeği geçen,katkısı olan ve organize eden herkesten Allah razı olsun.

     
     
 Yorumlayan : Abdil TEKEŞ      Tarih : 31/10/2018 08:14:58
   

30/10/2005
Mesaj Bilgisi
1489

Fanatik Üye
 
Rabbimin ilk emri OKU. Okumak için güzel bir mekan olması da şart. Gününün şartlarına göre yapılan ve yıllar sonrası yıkılması elzem olan bina(okul) yıkılmış yerine günümüzün şartlarına ve beldeye göre yeni bir bina yapımına başlanmıştır. Maddi ve manevi emeği olanlardan Allah razı olsun. Bu yeni bina biran evvel hizmete girerek Güzel Dişlimin Güzel öğrencilerine güzel bir eğitim imkanı sunar. Allah yar ve yardımcımız olsun.

     
     
 Yorumlayan : Salih EROĞLU      Tarih : 30/10/2018 16:13:28
   
TINAZTEPE BELEDİYESİ
11/03/2013
Mesaj Bilgisi
1149

Fanatik Üye
 
YENİ OKUL İNŞATI KASABAMIZA HAYIRLI OLSUN, EMEĞİ GEÇENLERDENDE DE ALLAH RAZI OLSUN.

     
     
 Yorumlayan : Mustafa UYAR      Tarih : 30/10/2018 10:24:25
   
Dişli Atatürk Ortaokulu Müdürü
12/11/2007
Mesaj Bilgisi
234

Fanatik Üye
 
Dişli Ortaokulunda göreve başladığım 11.12.2014 tarihinden itibaren eğitimin kalitesini artırmak ve yenilikler kazandırmak için canla başla çalışmaya başladım fakat binanın çok yıpranmış ve plansız olmasından dolayı istediğimiz hedefe ulaşamadım. Binanın depreme dayanıklılık testini istedim ve 4 yıllık sıkı takip ve ilginin sonunda bu binanın yapımının MEB. 2018 yılı yatırımlarına aldırdım. Fakat bu süreçte kendi özel aracımla ve kişisel harcamalarımla neticeye ulaştık elhamdülillah. Gelecek yıl benim nerede olduğum önemli değil fakat kasabamız için modern bir okul binasının kazandırılması çok önemli. Bu sürçte yardımcı olan tüm yetkililere de teşekkür ediyorum. kasabamız için hayırlı olsun...

     
     
 Yorumlayan : Bülent GÜVENİR      Tarih : 29/10/2018 18:53:13
   
Dişli'den
15/07/2005
Mesaj Bilgisi
296

V.I.P. Üye
 
Güzel Dişlimiz de Bu Eserlerin Kazandırılmasında Geçmişten Günümüze Pek Çok Hayırseverin izini Görebiliriz. Belki Biz Çok Küçüktük Eğitimci Bir Aile Olduğumuz İçin Babamızın Amcamızın Birer Maaşlarını Vererek Bu Güzel Çalışmalara Ön Ayak Olmuşlar , Orta Okulun İlk Temelini Atmışlardı... O Yıllarda Bu Orta Okul un Yapımının Amacı Çevre Köylerdeki Öğrencileri Dişli de Toplayıp Gerektiğinde Bolvadin de Bile Olmayan Köyden Öğrencilerin Evlerde Kaldığı Yıllarda Yurt Yapılarak Yatılı Olarak Öğrenim Görmesini Sağlamaktı... Ne yazık ki Gerekli Destek Yeterince Sağlanamadığı İçin Sürüncenmede Kaldı... Orta Okul Bİnası Olarak Şimdiki Belediye Binası Tahsis Edilerek 1969 Yılında Eğitim Öğretime Başladı...

     

Habere Yapılmış Toplam 5 Yorum Bulunmakta