18 Temmuz 2019 Perşembe
Ana Sayfa Forum Sohbet Hesabınız Haberler Not Defteri İstatistikler İletişim

MENÜ
Kasabamız

 Son Haberler(12/07)

Dislikasabasi.com
Üyelere Özel

 Site Not Defteri

Faydalı Bölümler
Yardımcı Linkler


Gazete Sayfa Linkleri
 DİŞLİ'DE CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI (FOTO-VİDEO)
DİŞLİ'DE CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI (FOTO-VİDEO)


DİŞLİ'DE CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI

Cumhuriyetin 95. Yıl dönümü kapsamında Dişli'de bayram töreni kapalı spor salonunda 09:30 ' da başladı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasından sonra Belediye Başkanı Süreyya Güvenir Cumhuriyetin önemi ile ilgili konuşma yaptı. Programın sunuculuğunu matematik öğretmeni Ali Yıldız yaptı. İlk ve Ortaokul öğrencileri şiirler okudu. Folklor ekibi halk oyunları oynadı.

İlkokul öğrencilerinin gösterileri çok beğenildi. Alkışlandı onlarca izleyici video çekimi yaptı. Tören bittikten sonra öğrencilerle birlikte Topluca hatıra fotoğrafı çektirildi.

Son Güncelleme :  29/10/2018 Saat 3:00:52 PM Bu Haber  1428 Kez OkunduKasabamızdan bildiriyor
 
Mustafa OKUMUŞ

mustafaokumus2@hotmail.com

Sitemizde 1606 adet haberi bulunmaktadır.
Yazdırılabilir Sayfa   

Sitemizde yayınlanan haberlerin ve fotoğrafların kullanım hakkı www.dislikasabasi.com 'a aittir. Herhangi bir şekilde haber içeriği ve fotoğrafları izin alınmaksınız kullanılamaz..

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun


Yorum Bölümünden bundan sonra Yorum yapan üyemize ait bilgiler ve avatar resmi görülebilecektir. Avatar resminizi sitemizde yer alan resimlerden seçebileceğiniz gibi farklı bir resim ile değiştirmek istiyorsanız ; özel mesaj bölümünden admine mesaj göndererek veya üyelikte yer alan email adresinden webmaster@dislikasabasi.com email adresine resmin internet adresini veya resmi gönderebilirsiniz.

     
 Yorumlayan : Salih Kahraman      Tarih : 20/11/2018 01:19:09
   
Bolvadin
01/02/2007
Mesaj Bilgisi
1670

Fanatik Üye
 
Bağımsızlık ve vatan her zaman için vazgeçilmez ikilidir.Bu gün bağımsız bir devletimiz ve vatan topraklarımız varsa bunların kıymetini iyi bilelim.Vatanın kıymetini ülkemizde mülteci olarak yaşayan Suriye li kardeşlerimize soralım,onlar daha iyi anlar ve anlatırlar.Biz bu vatanı kolay kazanmadık.Nice şehit kanlarıyla ve zor şartlar altında elde ettiğimiz topraklarımızın kıymetini bilelim.Bize bu güzel vatanı kanları ve canları pahasıyla bizlere emanet bırakan tüm şehitlerimizin ruhları şâd makamları cennet olsun.Nesillerimizi maddi ve manevi her türlü eğitimlerini vererek yetiştirelim.Allah vatan ve milletimizi her türlü tehlikelerden muhafaza buyursun.

     
     
 Yorumlayan : Abdil TEKEŞ      Tarih : 31/10/2018 08:09:25
   

30/10/2005
Mesaj Bilgisi
1489

Fanatik Üye
 
Cumhuriyet bağımsız bir devlet demektir. Türkiye Cumhuriyetimizi bizlere emanet eden şehit ve gazilerimizi rahmetle yad ediyorum. Makamları cennet olsun. Devletimizin ve milletimizin kıymetini bilelim. Gelecek nesillere iyi örnek olalım.

     
     
 Yorumlayan : Salih EROĞLU      Tarih : 30/10/2018 16:23:45
   
TINAZTEPE BELEDİYESİ
11/03/2013
Mesaj Bilgisi
1149

Fanatik Üye
 
CUMHURİYETİMİZİN 95. YILDÖNÜMÜ TÜM ÜLKEMİZE KUTLU OLSUN, CUMHURİYET BAMRAMINI BİZLERE ARMAĞAN EDEN BAŞTA MUSTAFA KEMAL ATATÜRK OLMAK ÜZERE TÜM SİLAH ARKADAŞLARININDA RUHLARI ŞADOLSUN.

     
     
 Yorumlayan : Mustafa UYAR      Tarih : 30/10/2018 10:31:15
   
Dişli Atatürk Ortaokulu Müdürü
12/11/2007
Mesaj Bilgisi
234

Fanatik Üye
 
halkımızın bayramı kutlu olsun... Bayram proğramını hazırlayan ve katkıda bulunan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

     
     
 Yorumlayan : Bülent GÜVENİR      Tarih : 29/10/2018 19:01:28
   
Dişli'den
15/07/2005
Mesaj Bilgisi
296

V.I.P. Üye
 
Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 95. Yıl Dönümünde Bayramımızı Coşkuyla Kutladık... Geçmişteki Yıllarda Olduğu Gibi Bu Yılda Bayramımızı Dişli Atatürk O.Okulu , Dişli İmam Hatip O.O. ve Dişli İlkokulu Birlikte Hazırlayarak Kasabamız Halkının İzlenimine Sunduk... Göreve Geldiğimizden Bu Tarafa Dişli İlkokulumuz Tarafından Tüm Hazırlıkları Geçtiğimiz Yıldaki İl 2.si Halk Oyunları Ekibimiz Oyunlarıyla İzleyicilerin Yine Göz Doldurmayı Başardı... Tüm Öğrencilerimize ve Dişli de Görev yapan Öğretmenlerimize Teşekkür Ediyoruz... Cumhuriyet Bayramımız Hepimize Kutlu Olsun...

     

Habere Yapılmış Toplam 5 Yorum Bulunmakta