AVRUPA DİŞLİLİLER DERNEĞİ YÖNETİM KURULU TOPLANTISI YAPILDI


AVRUPA DİŞLİLİLER DERNEĞİ YÖNETİM KURULU TOPLANTISI YAPILDI

Derneğimizin iki yılda bir yapmış olduğu yönetim kurulu seçimleri 14 Nisan 2018 tarihinde Almanya' nın Bischofsheim şehrinde yapıldı.

Dernek Başkanımız Nurullah Okumuş ' un açılış konuşmasının ardından yönetim kuruluna katılan arkadaşların isim listeleri oluşturuldu.Seçme ve seçilme hususunda tüzüğümüze göre bilgilendirme yapıldı. Derneğimiz sekreter ve muhasibi M.Vural Yurdusev tarafından iki yıllık faaliyet raporu okundu. Bilgi verildi. Divan kurulu seçildi ve seçim bu kurulun yönetimi altında gerçekleşti. Seçimden sonra gelen misafirlerimize ikramda bulunuldu. Son söz ve kapanış bölümünde derneğimizin geçmişi ve geleceği ele alındı.Tatlı bazende ateşli konuşmaların ardından bu bölümde bir çok üye katılımcı arkadaşlarımız fikir ve görüşlerini beyan ettiler. Buradan çıkan sonuçlar itibariyle ; Derneğimize gönül verenlerin genelde hep aynı kişiler olduğu. Dernek üye sayımızın istenilen seviyelere getirilemediği. Yapacak olduğumuz faaliyetlerin bu yüzden sınırlı kaldığı gibi bir çok konuda fikir birliğine varıldı.

Başta Almanya (Berlin,Frankfurt,Köln ve Bielefeld bölgesi), Fransa (Colmar,Le havre bölgesi), Belçika (Verviers bölgesi) olmak üzere derneğimize düzenli bir şekilde aidat ödeyen tüm değerli üyelerimize teşekkür edildi. Ayrıca derneğimize henüz üye olmayan Dişlili gurbetçi kardeşlerimizde, derneğimize sahip çıkmaya davet edildi. En azından bir sigara parası olmayan 5 € üyelik aidatı ödemeleri hususunda ricada bulunuldu.

Dernek Yönetim Kurulu şu şekilde oluşturuldu.


- Başkan : Adem Çınar
- Bşk.Yrd : Gültekin Ağılönü
- Sekreter : Yunus Tekeş
- Muhasebe : Tahsin Arslan
- Halkla İlişkiler : Vatan Kodeş
- Hakan Yılmaz
- Ergün Ağılönü
- Bekir Kaya
- Veysel Aydoğmuş
- Bayram Üyümez
- Gürhan Gükkiyas

Yönetimden ayrılan arkadaşlar ; Başkan Nurullah Okumuş, Sekreter - Muhasip M.Vural Yurdusev yönetim Kurul üyesi İbrahim Sapmaz ve kadın kolları Meral Petek helallik istediler,helallik alındı. Helalleşildi.

Dişlililer Derneğimize zerre miktarda faydası olan herkesten Allah razı olsun. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun.
SELAM VE DUA ILE....

AVRUPA DİŞLİLİLER DERNEĞİ
YÖNETİM KURULU

Editör : ibrahimy
dislikasabasi.com