03AFDİYAD YÖNETİM KURULU BAĞIŞ KAMPANYASI İÇİN ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR


03AFDİYAD YÖNETİM KURULU BAĞIŞ KAMPANYASI İÇİN ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR


PENDİK AYDOS ZİYARETİ EKLENDİ

03AFDIYAD derneği Yönetim kurulu tarafından kısa bir zaman önce başlatılan dernek yeri alabilmek için bağış kampanyası çalışmalar tüm hızı ile devam etmektedir.

Hemşerilerimizin yoğun olarak yaşadığı yerleri ziyaret ederek ya da aynı iş yerinde çalışan hemşerilerimiz dernek merkezinde misafir edilerek destekleri alınmıştır.

Yapılan toplantılarda hemşerilerimiz taşın altına ellerini koyacaklarını ifade etmiş ve sonuna kadar destek sözü alınmıştır.

Hesap Numarasına bağış yapanlar Sezai Sapmaz ( 0 542 677 70 55 ) ' dan teyit alabilirler

Pendik Aydos ' da ikamet eden hemşerilerimiz (üyelerimiz) ziyaret edilmiş ve tüm ailelerden destek sözü alınmıştırKocaeli Gölcük ' de ikamet eden hemşerilerimiz (üyelerimiz) ziyaret edilmiş ve tüm ailelerden destek sözü alınmıştırKocaeli Yeni Mahalle ' de ikamet eden hemşerilerimiz (üyelerimiz) ziyaret edilmiş ve tüm ailelerden destek sözü alınmıştır
İstanbul Levent'te ikamet eden hemşerilerimiz (üyelerimiz) ziyaret edilmiş ve tüm ailelerden destek sözü alınmıştırKocaeli Darıca ' de ikamet eden hemşerilerimiz (üyelerimiz) ziyaret edilmiş ve tüm ailelerden destek sözü alınmıştırCengiz Makine ' de çalışan hemşerilerimiz (üyelerimiz) ile istişare yapılmış ve tam destek sözü alınmıştır

Pendik Tersane ' sinde çalışan hemşerilerimiz (üyelerimiz) ile istişare yapılmış ve tam destek sözü alınmıştır

Yönetim Kurulu tarafından yapılan özverili çalışmalara tüm hemşerilerimizden (Üyelerimizden) destek bekliyoruz.

Editör : ibrahimy
dislikasabasi.com