21 Eylül 2020 Pazartesi
Ana Sayfa Forum Sohbet Hesabınız Haberler Not Defteri İstatistikler İletişim

MENÜ
Kasabamız

 Son Haberler(20/09)

Dislikasabasi.com
Üyelere Özel

 Site Not Defteri

Faydalı Bölümler
Yardımcı Linkler


Gazete Sayfa Linkleri
 Öğrencilerimiz Bil.Yarışmasında ve Atletizmde Bolvadin 1.si Oldular (FOTOĞRAFLI)
Öğrencilerimiz Bil.Yarışmasında ve Atletizmde Bolvadin 1.si Oldular (FOTOĞRAFLI)
    Bu gün yapılan 6 okulun finale kaldığı bilgi yarışmasını Dişli İlkÖğretim Okulu 5. sınıf öğrencileri Bolvadin İlçe Birincisi Olmayı başardılar. Ayrıca 100 mt kızlar yarışmasında Dişli Atatürk İlköretim Okulu öğrencisi Arzu Sayın 1. olmuş 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda Bolvadin de yapılacak final yarışmalarına katılma hakkını eldetme başarısı göstermiştir.

    Yarışmada başarı gösteren Kadriye AĞILÖNÜ (Öğretmen Yüksel AĞILÖNÜ'ne kızı), Rukiye KURU'ya (Öğretmen Murat-Meryem KURU'nun kızı) , İzzet ÜNAL'a (Ünal Digital Tic.Muhammet ÜNAL'ın oğlu), Başta öğrencilerimize başarılarında önemli bir Paya sahip annelerine ve babalarına, öğretmenleri Hüseyin Bahadır DEMİREL Bey'e ve Okul Müdürü Abdullah GÜMÜŞ Bey'e ve ayrıca 100 metre 1.si Arzu SAYIN 'a ve babası Seydilerlinin Sarı ya tebriklerimizi iletir, aynı başarılarının bundan sonra da artarak sürmesini, Bolvadin İlçe Birincisi olmalarını sitemiz ve tüm Dişliler adına Teşekkürler ediyoruz. Sağ olun var olun yavrularımız göğsümüzü kabarttınız........

     Bu günkü yapılan yarışmalar saat 10:00'da ve saat 14:00 da olması ve Bolvadin'deki bazı kutlamalara katılmamız nedeniyle 3 defa Bolvadin'e gidip gelmek zorunda kaldık. Ancak gece geç vakitte dönebildik. Bu nedenle fotoğrafları hemen ekleyemedik.

     Bilgi yarışmasında 6 okuldan sadece tüm soruları doğru olarak cevaplayan 3 okul finale kaldılar.Daha sonraki ek sorulara geçildi. Bu ek sorulardan 2.sinde Bolvadin Kemalettin Samipaşa (Ağılönü'nde ki Okul) elenerek 3. oldu.Yarışmaya Dişli İlköğretim Okulu ve Anafen İlköğretim Okulu 1. lik yarışmasına devam ettiler. Ek soruların 3 soruya da doğru cevap veren her iki ilköğretim okulu öğrencileri eşitliği ek soru olan Din kültürü ve Ahlak Bilgisi sorularında Dişli İlköğretim Okulu öğrencileri doğru cevap vererek 1. olmuşlardır. Unutulmaması gereken karşı Anafen İlköğretim Okulu'nun yarışmacılarından ikiz kardeşler Öz be Öz Dişlili olan Hicazi ve Kadir OKUMUŞ'ta öğretmen Ali Osman OKUMUŞ'un çocuklarıydı.Yani Dişlili öğrenciler gene Dişlili öğrencilerle sonuna dek kıyasıya yarıştılar. Kazanan da Dişli İlköğretim Okulu öğrencilerimiz oldu. Diğer öğrencilerimiz Kadir OKUMUŞ ön elemede en yüksek olan 90 puanı almayı başarmış olduğundan karşı okul Anafen İlköğretim Okulu öğrencilerini de aileleriyle birlikte tebrik etmeyi bir borç bilir,başarılarının devamını diler Dişli İlköğretim Okulu öğrencilerimizle birlikte Mesut TEKEŞ gibi TÜRKİYE başarısı göstereceklerini canı gönülden diliyor ve inanıyoruz.

Sizleri yarışma heyacanını gösteren izlenimlerimizle baş başa bırakıyoruz.

DİŞLİ İ.Ö.OKULU ÖĞRENCİLERİ YARIŞMA ANINDA


ARKADAŞLARINI VE ANNELERİNİ BİRİNCİLİK HEYECANI SALONA UÇURDUİŞTE ŞAMPİYONLAR


Son Güncelleme :  20/04/2006 Saat 10:50:35 Bu Haber  8704 Kez OkunduKasabamızdan bildiriyor
 
Bülent Güvenir

bulentguvenir5@hotmail.com

Sitemizde 726 adet haberi bulunmaktadır.
Yazdırılabilir Sayfa   

Sitemizde yayınlanan haberlerin ve fotoğrafların kullanım hakkı www.dislikasabasi.com 'a aittir. Herhangi bir şekilde haber içeriği ve fotoğrafları izin alınmaksınız kullanılamaz..

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun


     
 Yorumlayan : Muzaffer ÖZTÜRK      Tarih : 19/04/2006 00:00:00
   
 
Ben Bolvadin İlçe Milli Eğitimden Muzaffer hepinizi tebrik ederim .Dişli nin çok ekmeğini yedim.Gurur duydum.

     
     
 Yorumlayan : irfan AĞILÖNÜ      Tarih : 19/04/2006 00:00:00
   
 
tebrik eder devamını dilerim

     
Toplam 9 sayfada 1..789

Habere Yapılmış Toplam 82 Yorum Bulunmakta