20 Ocak 2019 Pazar
Ana Sayfa Forum Sohbet Hesabınız Haberler Not Defteri İstatistikler İletişim

MENÜ
Kasabamız

 Son Haberler(20/01)

Dislikasabasi.com
Üyelere Özel

 Site Not Defteri

Faydalı Bölümler
Yardımcı Linkler


Gazete Sayfa Linkleri
 CUMHURİYET BAYRAMIMIZI GÜZEL DİŞLİMİZDE DE COŞKUYLA KUTLADIK(Foto-Video)
CUMHURİYET BAYRAMIMIZI GÜZEL DİŞLİMİZDE DE COŞKUYLA KUTLADIK(Foto-Video)BU GÜN TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN KURULUŞUNUN 94. YIL DÖNÜMÜ


Tüm Türkiyemizde ve Dış Temsilciliklerimizde Olduğu Gibi Güzel Dişlimizde de Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 94. Yıl Dönümü Dişli 15 Temmuz şehitleri Kapalı Spor Salonu'nda Dişli İlkokulu , Dişli Atatürk Orta Okulu ve Dişli İmam Hatip Orta Okulu Öğretmenlerinin Öğrencilerinin ve Dişli Halkının Katılımlarıyla Başladı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın Söylenmesi İle Başlanan Törende Dişli Belediye Başkanı Süreyya Güvenir'in Bayram Açılış Konuşmasının Ardından Dişli İlkokulu Müdürü Bülent GÜVENİR Günün Önemini Anlatan Konuşmalarını Yaptılar.

Tüm Okul Öğrencilerimiz Tarafından Şiirler Okundu.. Atatürk Oratoryosu Sunumunun Ardından Dişli İlkokulu Halk Oyunları Öğrenci Topluluğunun Sunduğu halk Oyunlarının Ardından Bayram Töreni Sona Erdi. Bayram Sunuculuğunu Dişli Atatürk Orta Okulu Türkçe Öğretmeni Serkan DEMİRCİ Yaptı.Milletçe Kutladığımız Cumhuriyet Bayramımız Hepimize Kutlu Olsun...

Son Güncelleme :  29/10/2017 Saat 5:34:17 PM Bu Haber  1942 Kez OkunduKasabamızdan bildiriyor
 
Bülent Güvenir

bulentguvenir5@hotmail.com

Sitemizde 717 adet haberi bulunmaktadır.
Yazdırılabilir Sayfa   

Sitemizde yayınlanan haberlerin ve fotoğrafların kullanım hakkı www.dislikasabasi.com 'a aittir. Herhangi bir şekilde haber içeriği ve fotoğrafları izin alınmaksınız kullanılamaz..

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun


Yorum Bölümünden bundan sonra Yorum yapan üyemize ait bilgiler ve avatar resmi görülebilecektir. Avatar resminizi sitemizde yer alan resimlerden seçebileceğiniz gibi farklı bir resim ile değiştirmek istiyorsanız ; özel mesaj bölümünden admine mesaj göndererek veya üyelikte yer alan email adresinden webmaster@dislikasabasi.com email adresine resmin internet adresini veya resmi gönderebilirsiniz.

     
 Yorumlayan : Abdil TEKEŞ      Tarih : 31/10/2017 09:10:54
   

30/10/2005
Mesaj Bilgisi
1454

Fanatik Üye
 
Bağımsız ve hür olmak her insanın, her devletin olmazsa olmazıdır. Güzel ülkemizi korumak hepimizin vatan borcudur. Allah bu güzel yurdumuza kem gözle bakan düşmanlara fırsat vermesin. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun. Yar ve yardımcımız olsun.

     
     
 Yorumlayan : Salih EROĞLU      Tarih : 30/10/2017 11:50:53
   
TINAZTEPE BELEDİYESİ
11/03/2013
Mesaj Bilgisi
1096

Fanatik Üye
 
BÜTÜN ÜLKEMİZİN CUMHURİYET BAYRAMI KUTLU OLSUN.

     
     
 Yorumlayan : Salih Kahraman      Tarih : 30/10/2017 08:36:17
   
Bolvadin
01/02/2007
Mesaj Bilgisi
1634

Fanatik Üye
 
Peygamber Efendimiz (s.a.v.) :Vatan sevgisi imandandır.buyuruyor.Bu gūzel vatanï bizlere yaşanılacak yurt olarak bïrakan ve bu uğurda bu gūne kadar canlarïnï feda eden tūm şehitlerimizin ruhları şad makamları cennet olsun.Bizlere de bu güzel vatanımıza sahip çïkmayï nasip eylesin.Ūlkemize hainlik eden iç ve dïşımïzdaķi dūşmanlara da ülkemizde huzursuzluk çïkarmalarïna Rabbim fırsat vermesin bizlere milli birlik beraberlik ve kardeşlik şuuru lūtfeylesin.

     

Habere Yapılmış Toplam 3 Yorum Bulunmakta