13 Nisan 2021 Salı
Ana Sayfa Forum Sohbet Hesabınız Haberler Not Defteri İstatistikler İletişim

MENÜ
Kasabamız

 Son Haberler(10/04)

Dislikasabasi.com
Üyelere Özel

 Site Not Defteri

Faydalı Bölümler
Yardımcı Linkler


Gazete Sayfa Linkleri
 03 AFDIYAD'DAN EYÜP SULTAN CAMİİ,PANORAMA 1453 VE EMİRGAN KORUSU GEZİSİ (FOTO)
03 AFDIYAD'DAN EYÜP SULTAN CAMİİ,PANORAMA 1453 VE EMİRGAN KORUSU GEZİSİ (FOTO)


03 AFDIYAD'DAN EYÜP SULTAN CAMİİ,PANORAMA 1453 VE EMİRGAN KORUSU GEZİSİ


03 AFDİYAD derneğimiz , 08 Nisan 2018 Pazar günü sabah 04:30 ' da dernek önünden hareketle Eyüp Sultan Cami ' sinde sabah namazı , Panorama 1453 Müze Gezisi ve ardından da Emirgan Korusu gezisi düzenlemiştir.

Geçekleştirelen gezi ile hemşerilerimiz ; hem Eyüp Sultan Cami'nin maneviyatından, hem Panorama 1453 müzesi ziyareti ile İstanbul'un fethini canlıymış gibi yaşamayı hem de İstanbul Lale günleri denince ilk akla gelen ve nisan ayı ile birlikte muhteşem bir görünüme bürünen Emirgan Korusu ' nun güzelliğinden faydalanmış oldular.

Gezi için dernek tarafından 2 yarım otobüs ve 1 büyük otobüs ayarlanmış ve tam kapasite ile birlik ve beraberlik içinde sorunsuz bir şekilde tamamlanmıştır.

Emeği geçen tüm Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederizGeçtiğimiz sene gerçekleştirilen geziden seçtiğimiz fotoğraflardan oluşturduğumuz kısa özet


Son Güncelleme :  09/04/2018 Saat 11:59:41 Bu Haber  3267 Kez Okunduİstanbul'dan bildiriyor
 
İbrahim YILDIRIM

webmaster@dislikasabasi.com

Sitemizde 587 adet haberi bulunmaktadır.
Yazdırılabilir Sayfa   

Sitemizde yayınlanan haberlerin ve fotoğrafların kullanım hakkı www.dislikasabasi.com 'a aittir. Herhangi bir şekilde haber içeriği ve fotoğrafları izin alınmaksınız kullanılamaz..

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun


Yorum Bölümünden bundan sonra Yorum yapan üyemize ait bilgiler ve avatar resmi görülebilecektir. Avatar resminizi sitemizde yer alan resimlerden seçebileceğiniz gibi farklı bir resim ile değiştirmek istiyorsanız ; özel mesaj bölümünden admine mesaj göndererek veya üyelikte yer alan email adresinden webmaster@dislikasabasi.com email adresine resmin internet adresini veya resmi gönderebilirsiniz.

     
 Yorumlayan : Salih Kahraman      Tarih : 16/04/2018 06:49:36
   
Bolvadin
01/02/2007
Mesaj Bilgisi
1844

Fanatik Üye
 
Bu tür sosyal etkinlikler ve geziler çocuklarımızın şuurunda birlik ve beraberliklerini kuvvetlendirir.Bu tür geziler çocuklarımızın iç dünyalarında Kainatın güzelliklerini ve kainatı yaratan Allah''ın üstünlüğünü ve ahengini küçük gönüllerinde ve ruhlarında ilerisi için bir iz bırakır.Çocuklarımıza atalarımızın yaşadıkları kahramanlık destanlıklarını tanıtmak onların ruhunda ayrı bir etki ve onlara karşı milli ve manevi bir özenti de oluşturur inşaallah.Bu tür sosyal faaliyeti organize eden hizmet eden ve katkısı bulananların hepsinden Allah razı olsun.Her şey gönlünüze göre olsun.Rabbim iki cihan saadeti lütfeylesin.

     
     
 Yorumlayan : Abdil TEKEŞ      Tarih : 05/04/2018 09:33:32
   

30/10/2005
Mesaj Bilgisi
1716

Fanatik Üye
 
Güzel Dişlimin Güzel insanları, güzel ülkemin en güzel bir şehrinde bulunan harikaları gezmek, görmek ve ziyaret yapmak üzere bir gezi tertip etmişler. İmkanı olanların buna katılmalarını tavsiye ederim. Yanlış başına gezip görmek pek mümkün olmuyor. Allah birlik ve beraberliğinizi daim eylesin. Nice nice gezi turları düzenleyerek ülkemizin güzel yerlerini görmeyi nasip eylesin. Organizasyonda görev alanlara kolaylıklar dilerim.

     
     
 Yorumlayan : Salih EROĞLU      Tarih : 04/04/2018 14:28:04
   
TINAZTEPE BELEDİYESİ
11/03/2013
Mesaj Bilgisi
1391

Fanatik Üye
 
KAZASIZ BELESIZ HAYIRLI GEZİLERİNİZ OLSUN,TINAZTEPEDEN HERKESE SELAMLAR.

     

Habere Yapılmış Toplam 3 Yorum Bulunmakta