20 Ocak 2019 Pazar
Ana Sayfa Forum Sohbet Hesabınız Haberler Not Defteri İstatistikler İletişim

MENÜ
Kasabamız

 Son Haberler(20/01)

Dislikasabasi.com
Üyelere Özel

 Site Not Defteri

Faydalı Bölümler
Yardımcı Linkler


Gazete Sayfa Linkleri
 SARI (MUSTAFA MERT) AMCA HAK'KIN RAHMETİNE KAVUŞTU (CENAZE ve YEMEK FOTO)
SARI (MUSTAFA MERT) AMCA HAK'KIN RAHMETİNE KAVUŞTU (CENAZE ve YEMEK FOTO)Kasabamızın Çaybaşı Mahallesi ' nde ikamet eden Mustafa (Yemci),Hocalı Mert, Döndü Şişik ve Nazik Uysal 'in babaları , kasabamızda Mehmet Hocanın Sarı diye bilinen

Sarı (Mustafa Mert) Amca

uzun süredir devam eden rahatsızlığı nedeniyle, 12 Nisan 2018 Perşembe günü 85 yaşında Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Sarı Amcaya Allah'tan rahmet, oğullarına, kızlarına, damatlarına, eşine, torunlarına ve Mert ailesine başsağlığı dileriz.

Merhum Sarı Amcanın cenazesi 13 Nisan 2018 Cuma günü Cuma namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından kasabamız mezarlığına defnedilmiştir.
SARI AMCA İÇİN DİYAD'DA YEMEK VERİLDİ

12 Nisan Perşembe günü aramızdan ayrılan Mehmet Hoca'nın Sarı Amca için eşi Hatice Teyze ve evlatları; Yemci Mustuk, Bakkal Hocalı, Döndü Şişik, Nazik Uysal Diyad'da 550 kişiye yemek verdi. Kasabamız dışında Bolvadin ve çevre köylerden çok sayıda misafir davete icabet etti. Davetlilere; mercimek çorbası, pirinç pilavı, üzüm hoşafı, bamya ve tahin ikram edildi. Yemekten sonra din görevlileri Kur'anı Kerim okudu. Dua etti.

Allah kabul etsin. Hacı Sarı amcanın ve Gadılar sülalesinin canına değsin.Son Güncelleme :  12/04/2018 Saat 6:02:03 PM Bu Haber  3214 Kez OkunduKasabamızdan bildiriyor
 
Mustafa OKUMUŞ

mustafaokumus2@hotmail.com

Sitemizde 1582 adet haberi bulunmaktadır.
Yazdırılabilir Sayfa   

Sitemizde yayınlanan haberlerin ve fotoğrafların kullanım hakkı www.dislikasabasi.com 'a aittir. Herhangi bir şekilde haber içeriği ve fotoğrafları izin alınmaksınız kullanılamaz..

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun


Yorum Bölümünden bundan sonra Yorum yapan üyemize ait bilgiler ve avatar resmi görülebilecektir. Avatar resminizi sitemizde yer alan resimlerden seçebileceğiniz gibi farklı bir resim ile değiştirmek istiyorsanız ; özel mesaj bölümünden admine mesaj göndererek veya üyelikte yer alan email adresinden webmaster@dislikasabasi.com email adresine resmin internet adresini veya resmi gönderebilirsiniz.

     
 Yorumlayan : Bekir Kaan Dal      Tarih : 13/04/2018 01:01:52
   
eskişehir
24/08/2008
Mesaj Bilgisi
294

Fanatik Üye
 
Aile dostumuz sarı amcaya Allahdan rahmet geride kalanlara sabırlar dilerim mekanı cennet olsun eskişehirden DAL ailesi

     
     
 Yorumlayan : Kadir Tekeş      Tarih : 12/04/2018 18:48:13
   

21/02/2007
Mesaj Bilgisi
371

Fanatik Üye
 
MERHUMA YÜCE ALLAHTAN RAHMET DİLER. GERİDE KALAN KEDERLİ AİLESİ. DOST VE AKRABALARINA BAŞ SAĞLIĞI VE SABBIRLAR DİLERİM. KABRİ NUR MEKANI CENNET OLSUN İNŞALLAH

     
Toplam 2 sayfada 12

Habere Yapılmış Toplam 12 Yorum Bulunmakta


 Facebook Yorumları