20 Şubat 2019 Çarçamba
Ana Sayfa Forum Sohbet Hesabınız Haberler Not Defteri İstatistikler İletişim

MENÜ
Kasabamız

 Son Haberler(18/02)

Dislikasabasi.com
Üyelere Özel

 Site Not Defteri

Faydalı Bölümler
Yardımcı Linkler


Gazete Sayfa Linkleri
 GEZ DÜNYAYI GÖR KONYA'YI
GEZ DÜNYAYI GÖR KONYA'YI


GEZ DÜNYAYI GÖR KONYA'YI


Dişli Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, 02 Mayıs 2018 Çarşamba günü Konya'ya gezi düzenledi. Geziye Akşehir'de bulunan bulunan Nasrettin Hoca türbesini ziyaret ile başlandı. Güneş doğarken Hıdırlık'ta kahvaltı yapıldı. Konya'da Mevlana müzesi, şehitler müzesi ziyaret edildi. Meram bağları gezildi. Öğleyin Konya'nın meşhur etli ekmeği yendi. Alış veriş yapıldı. Akşama doğru tekrar kasabaya dönüldü. Geziden çok memnun olan kardeşlerimiz Şanlı Urfa'ya da gezi düzenlenmesini istediler.

Mevlana'dan güzel sözler; Gül anlamadı gitti, dikenin kendini koruduğunu, diken anlamadı gitti gül sayesinde el üstünde tutulduğunu.

Son Güncelleme :  05/05/2018 Saat 11:09:05 AM Bu Haber  1510 Kez OkunduKasabamızdan bildiriyor
 
Mustafa OKUMUŞ

mustafaokumus2@hotmail.com

Sitemizde 1590 adet haberi bulunmaktadır.
Yazdırılabilir Sayfa   

Sitemizde yayınlanan haberlerin ve fotoğrafların kullanım hakkı www.dislikasabasi.com 'a aittir. Herhangi bir şekilde haber içeriği ve fotoğrafları izin alınmaksınız kullanılamaz..

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun


Yorum Bölümünden bundan sonra Yorum yapan üyemize ait bilgiler ve avatar resmi görülebilecektir. Avatar resminizi sitemizde yer alan resimlerden seçebileceğiniz gibi farklı bir resim ile değiştirmek istiyorsanız ; özel mesaj bölümünden admine mesaj göndererek veya üyelikte yer alan email adresinden webmaster@dislikasabasi.com email adresine resmin internet adresini veya resmi gönderebilirsiniz.

     
 Yorumlayan : Salih EROĞLU      Tarih : 07/05/2018 09:07:08
   
TINAZTEPE BELEDİYESİ
11/03/2013
Mesaj Bilgisi
1112

Fanatik Üye
 
BİRLİK VE BERABERLİĞİNİZ DAİM OLSUN, NEDEMİŞLER GEZ DÜNYAYI GÖR KONYAYI. İMKANI OLANLARIN GÖRMESİ LAZIM GELEN YERLERDEN HERKESE SELAMLAR.

     
     
 Yorumlayan : Abdil TEKEŞ      Tarih : 07/05/2018 08:23:23
   

30/10/2005
Mesaj Bilgisi
1463

Fanatik Üye
 
Güzel ülkemde gezilip görülecek o kadar yerler var ki. İmkanı olanların birlik ve beraber olarak gezmeleri ne güzel olur. Her mekanın kendine özgü bir güzelliği, bir manası ve bir hatırası var. Güzel Dişlimin güzel insanları Dişlimizin medarı iftarı Diyad öncülüğünde ülkemizin gözbebeği olan Konya''ya gitmişler, oraları görmüşler, oraların hatırasını hiç bir zaman unutmayacaklardır. İmkanı olanların daha nice yerlerini birlik ve beraberlik içerisinde görmelerini tavsiye ederim. Birlik ve beraberliğiniz daim olsun. Allah yar ve yardımcınız olsun.

     
     
 Yorumlayan : Salih Kahraman      Tarih : 06/05/2018 01:07:01
   
Bolvadin
01/02/2007
Mesaj Bilgisi
1646

Fanatik Üye
 
Bu tür sosyal etkinlikler ve geziler gezenlerin şuurunda birlik ve beraberliklerini kuvvetlendirir.Bu tür geziler gezenlerin iç dünyalarında Kainatın güzelliklerini ve kainatı yaratanın üstünlüğünü ve ahengini gönüllerinde ve ruhlarında bir iz bırakır.Her şey gönlünüze göre olsun.Geziyi organize eden ve emeği geçen maddi ve manevi yardımları olan herkesten Allah razı olsun.

     

Habere Yapılmış Toplam 3 Yorum Bulunmakta