24 Haziran 2019 Pazartesi
Ana Sayfa Forum Sohbet Hesabınız Haberler Not Defteri İstatistikler İletişim

MENÜ
Kasabamız

 Son Haberler(21/06)

Dislikasabasi.com
Üyelere Özel

 Site Not Defteri

Faydalı Bölümler
Yardımcı Linkler


Gazete Sayfa Linkleri
 19 MAYIS BAYRAMI DİŞLİ'DE COŞKUYLA KUTLANDI
19 MAYIS BAYRAMI DİŞLİ'DE COŞKUYLA KUTLANDI


19 MAYIS BAYRAMI DİŞLİ'DE COŞKUYLA KUTLANDI

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Dişli Kapalı Spor Salonunda düzenlenen törenle coşkuyla kutlandı. Törene Dişli Belediye Başkan vekili Akın Özdemir, Dişli Ortaokul Müdürü Mustafa Uyar, İlkokul Müdürü Bülent Güvenir, Belediye encümenleri, öğrenci velileri, ve kasaba halkı katıldı.

Saygı duruşunda bulunulup, İstiklal Marşının okunmasının ardından Dişli Belediye Başkan vekili Akın Özdemir açılış konuşması yaparak gençlerin bayramını kutladı. Ortaokul öğretmenlerinden Ali Yıldız günün anlam ve önemi ile ilgili konuşma yaptı.

Konuşmanın ardından ilkokul ve Ortaokul öğrencileri tarafından şiirler okundu. Halk oyunları gösterileri sunuldu. Spor gösterileri yapıldı. 5. sınf öğrencisi Mehmet Ali Çetin İstiklal Marşının tamamını okuduğunda salonda ayakta alkışlandı. Proğramın sunuculuğunu Türkçe öğretmeni Serkan Demirci yaptı.Son Güncelleme :  19/05/2018 Saat 8:39:15 PM Bu Haber  1417 Kez OkunduKasabamızdan bildiriyor
 
Mustafa OKUMUŞ

mustafaokumus2@hotmail.com

Sitemizde 1603 adet haberi bulunmaktadır.
Yazdırılabilir Sayfa   

Sitemizde yayınlanan haberlerin ve fotoğrafların kullanım hakkı www.dislikasabasi.com 'a aittir. Herhangi bir şekilde haber içeriği ve fotoğrafları izin alınmaksınız kullanılamaz..

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun


Yorum Bölümünden bundan sonra Yorum yapan üyemize ait bilgiler ve avatar resmi görülebilecektir. Avatar resminizi sitemizde yer alan resimlerden seçebileceğiniz gibi farklı bir resim ile değiştirmek istiyorsanız ; özel mesaj bölümünden admine mesaj göndererek veya üyelikte yer alan email adresinden webmaster@dislikasabasi.com email adresine resmin internet adresini veya resmi gönderebilirsiniz.

     
 Yorumlayan : Abdil TEKEŞ      Tarih : 22/05/2018 09:43:26
   

30/10/2005
Mesaj Bilgisi
1489

Fanatik Üye
 
Bir milletin varlığını devam ettirmesi için gençliğe önem vermesi onları iyi yetiştirmesi gerek. Güzel Dişlimin bu güzel gençleri inşallah gençliğinin kıymetini bilerek ülkeme faydalı olma yolunda gayret edeceklerdir.

     
     
 Yorumlayan : Salih EROĞLU      Tarih : 21/05/2018 09:28:47
   
TINAZTEPE BELEDİYESİ
11/03/2013
Mesaj Bilgisi
1143

Fanatik Üye
 
19 MAYIS ATATÜRKÜ ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI BÜTÜN GENÇLERİMİZE KUTLU VE MUTLU OLSUN.

     

Habere Yapılmış Toplam 2 Yorum Bulunmakta