24 Haziran 2019 Pazartesi
Ana Sayfa Forum Sohbet Hesabınız Haberler Not Defteri İstatistikler İletişim

MENÜ
Kasabamız

 Son Haberler(21/06)

Dislikasabasi.com
Üyelere Özel

 Site Not Defteri

Faydalı Bölümler
Yardımcı Linkler


Gazete Sayfa Linkleri
 DİŞLİ İLKOKULUMUZ DA KARNE SEVİNCİ (VİDEO - FOTO EKLENDİ)
DİŞLİ İLKOKULUMUZ DA KARNE SEVİNCİ (VİDEO - FOTO EKLENDİ)


DİŞLİ İLKOKULU'NDA KARNE SEVİNCİTüm Yurtta Olduğu Gibi Kasabamız Dişli İlkokulu'nda 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Sona Erdi.

Bizde Dişli İlkokulu Olarak Bu Öğretim Yılını En Güzel Bir Şekilde Devam Ettirip Birlik ve Beraberlik İçerisinde Sona Erdirdik. Bizlere Güç ve Kuvvet Veren Rabbimize Ne Kadar Şükretsek Azdır.

Bu Öğretim Yılında Bizlere Destek Olan Başta Tüm Öğrenci Ailelerimize , Tüm Öğretmenlerimize Okul Personelimize Olmak Üzere Dişli Belediye Başkanımız Süreyya GÜVENİR Bey e , İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze , Okul Aile Birliğimize, Eğitim Gönüllülerimize Hayırsever Paydaşlarımıza , Kardeş Okulumuz İstanbul Kadıköy Melahat Akkutlu Orta Okulumuza Okul Müdürü Kardeşim İlter AYGÜN Bey ' e ve Gönlü Her Zaman Bizimle Olan Tüm Sevenlerimize Teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı Sunuyorum...

Güzel İzlenimlerimizle Başbaşa Bırakıyoruz...

Son Güncelleme :  09/06/2018 Saat 6:30:20 PM Bu Haber  1739 Kez OkunduKasabamızdan bildiriyor
 
Bülent Güvenir

bulentguvenir5@hotmail.com

Sitemizde 721 adet haberi bulunmaktadır.
Yazdırılabilir Sayfa   

Sitemizde yayınlanan haberlerin ve fotoğrafların kullanım hakkı www.dislikasabasi.com 'a aittir. Herhangi bir şekilde haber içeriği ve fotoğrafları izin alınmaksınız kullanılamaz..

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun


Yorum Bölümünden bundan sonra Yorum yapan üyemize ait bilgiler ve avatar resmi görülebilecektir. Avatar resminizi sitemizde yer alan resimlerden seçebileceğiniz gibi farklı bir resim ile değiştirmek istiyorsanız ; özel mesaj bölümünden admine mesaj göndererek veya üyelikte yer alan email adresinden webmaster@dislikasabasi.com email adresine resmin internet adresini veya resmi gönderebilirsiniz.

     
 Yorumlayan : Salih EROĞLU      Tarih : 12/06/2018 09:56:29
   
TINAZTEPE BELEDİYESİ
11/03/2013
Mesaj Bilgisi
1143

Fanatik Üye
 
2017-2018 ÖĞRETM YILINI TAMAMLAYAN BÜTÜN ÖĞRENCİLERİMİZİ TEBRİK EDİYORUZ. YAZTATİLLERİNİNİ ENİYİ BİR ŞEKİLDE, KURAN KURSLARINA GİDİP DİNİ BİLGİLERİNİ GELİŞTİRMEK, BOŞ ZAMANLARINI KİTAP OKUYARAK DEĞERLENDİRMELERİNİ TEMENNİ EDİYORUZ.EROĞLU AİLESİ-TINAZTEPE

     
     
 Yorumlayan : Abdil TEKEŞ      Tarih : 11/06/2018 09:08:17
   

30/10/2005
Mesaj Bilgisi
1489

Fanatik Üye
 
2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılını kazasız, belasız, güzelliklerde dolu dolu geçirerek mutlu sona ulaşan tüm öğrencileri tebrik ediyorum. Onlarla haşır neşir olan başta öğretmenleri olmak üzere velilerini de tebrik ediyorum. Güzel Dişlimin öğrencilerine güzel bir yaz tatili geçirmelerini, gelecek yıla iyi hazırlanmalarını, başarı için ne gerekiyorsa yapmalarını ümit ediyorum. Allah yar ve yardımcıları olsun. Yaz Kur''an kurslarına da katılarak güzel dinimizi daha güzel öğrenmelerini ve dinin emir ve yasaklarına uymalarını arzu ediyorum.

     

Habere Yapılmış Toplam 2 Yorum Bulunmakta