27 Mayıs 2019 Pazar
Ana Sayfa Forum Sohbet Hesabınız Haberler Not Defteri İstatistikler İletişim

MENÜ
Kasabamız

 Son Haberler(24/05)

Dislikasabasi.com
Üyelere Özel

 Site Not Defteri

Faydalı Bölümler
Yardımcı Linkler


Gazete Sayfa Linkleri
 KASABAMIZDA HAC DUASI YAPILDI
KASABAMIZDA HAC DUASI YAPILDI


KASABAMIZDA HAC DUASI YAPILDI


Kasabamızdan kutsal topraklara yarın gidecek yılın ilk hacı adayları ; Dişli İlkokul Müdürü Bülent Güvenir ve eşi öğretmen Nuran Güvenir, Mehmet Ali Mert ve eşi Gülizar Mert ile Ayşe Gümüş 'ün hac duaları 18 Temmuz 2018 Çarşamba günü öğle namazından sonra Dişli Çarşı Camisi önünde yapıldı.

Çarşı Camisi Müezzini Kadir Eryılmaz birbirine küs olanlar varsa barışması gerektiğini vurguladı. Bilal Habeşi Camii Imamı Mehmet Sapmaz Kur'anı kerim okudu. Fatih Camii imamı hac duası yaptı. Hacı adayları ile helâllaşıldı.Son Güncelleme :  18/07/2018 Saat 8:37:46 PM Bu Haber  1390 Kez OkunduKasabamızdan bildiriyor
 
Mustafa OKUMUŞ

mustafaokumus2@hotmail.com

Sitemizde 1602 adet haberi bulunmaktadır.
Yazdırılabilir Sayfa   

Sitemizde yayınlanan haberlerin ve fotoğrafların kullanım hakkı www.dislikasabasi.com 'a aittir. Herhangi bir şekilde haber içeriği ve fotoğrafları izin alınmaksınız kullanılamaz..

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun


Yorum Bölümünden bundan sonra Yorum yapan üyemize ait bilgiler ve avatar resmi görülebilecektir. Avatar resminizi sitemizde yer alan resimlerden seçebileceğiniz gibi farklı bir resim ile değiştirmek istiyorsanız ; özel mesaj bölümünden admine mesaj göndererek veya üyelikte yer alan email adresinden webmaster@dislikasabasi.com email adresine resmin internet adresini veya resmi gönderebilirsiniz.

     
 Yorumlayan : Ali Serdar Solak      Tarih : 25/07/2018 16:37:00
   
İstanbul
16/06/2007
Mesaj Bilgisi
561

Fanatik Üye
 
Hac vazifesini yerine getirmek için kasabamızdan hac''ıya giden tüm hemşerilerimizin ALLAH(c.c)hac''larını şimdiden kabul ve makbul eylesin inşeaallah.

     
     
 Yorumlayan : Salih EROĞLU      Tarih : 20/07/2018 11:52:12
   
TINAZTEPE BELEDİYESİ
11/03/2013
Mesaj Bilgisi
1137

Fanatik Üye
 
HACC FARİZASINI YERİNE GETİRMEK İÇİN KURASI ÇOKIP HACCA GİDEN HACI ADAYLARIMIZIN HACC FARİZALARI KABUL OLSUN, HACCA GİTMEK İSTİYEN HERKESEDE CENABİR MEVLAM GİTMEK HASİP ETSİN İNŞALLAH. EROĞLU AİLESİ-TINAZTEPE

     
     
 Yorumlayan : Abdil TEKEŞ      Tarih : 19/07/2018 08:13:31
   

30/10/2005
Mesaj Bilgisi
1486

Fanatik Üye
 
İslam''ın Beş şartından biri olan Hacc farizasını yerine getirmek üzere yıllardır kura bekleyen ve bu yıl nasip olan hacı adaylarımıza sağ ve salimen gitmelerini, ibadetlerini en güzel şekilde yapmalarını, dualarının kabul olmasını ve sağ ve salimen geri dönmelerini Rabbim nasip etsin. Kendilerine, ülkemize ve tüm İslam alemine bol bol dua etmelerini temenni ediyorum. Allah yar ve yardımcıları olsun.

     

Habere Yapılmış Toplam 3 Yorum Bulunmakta