27 Mayıs 2019 Pazar
Ana Sayfa Forum Sohbet Hesabınız Haberler Not Defteri İstatistikler İletişim

MENÜ
Kasabamız

 Son Haberler(24/05)

Dislikasabasi.com
Üyelere Özel

 Site Not Defteri

Faydalı Bölümler
Yardımcı Linkler


Gazete Sayfa Linkleri
 DİŞLİ YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİNDEN AŞURE İKRAMI
DİŞLİ YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİNDEN AŞURE İKRAMI


DİŞLİ YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİNDEN AŞURE İKRAMI

Muharrem ayı olmasından dolayı geleneksel olarak yapılan aşure günü kapsamında geçtiğimiz cuma günü erkeklere Dişli Çarşı Camisi önünde, kadınlara ve öğrencilere derneğin bahçesinde aşure ikramı yapıldı.

Bu günün tüm İslam aleminde hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz. Aşure günü sebebiyle hem kardeşlerimizin ağızlarını tatlandırdık, hem de birliğimizi ve beraberliğimizi güçlendirdik.Son Güncelleme :  24/09/2018 Saat 10:05:09 AM Bu Haber  1117 Kez OkunduKasabamızdan bildiriyor
 
Mustafa OKUMUŞ

mustafaokumus2@hotmail.com

Sitemizde 1602 adet haberi bulunmaktadır.
Yazdırılabilir Sayfa   

Sitemizde yayınlanan haberlerin ve fotoğrafların kullanım hakkı www.dislikasabasi.com 'a aittir. Herhangi bir şekilde haber içeriği ve fotoğrafları izin alınmaksınız kullanılamaz..

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun


Yorum Bölümünden bundan sonra Yorum yapan üyemize ait bilgiler ve avatar resmi görülebilecektir. Avatar resminizi sitemizde yer alan resimlerden seçebileceğiniz gibi farklı bir resim ile değiştirmek istiyorsanız ; özel mesaj bölümünden admine mesaj göndererek veya üyelikte yer alan email adresinden webmaster@dislikasabasi.com email adresine resmin internet adresini veya resmi gönderebilirsiniz.

     
 Yorumlayan : Abdil TEKEŞ      Tarih : 02/10/2018 08:34:41
   

30/10/2005
Mesaj Bilgisi
1486

Fanatik Üye
 
Güzel Dişlimin güzel insanları güzel beldemizde mübarek Muharrem ayının aşure gününde çok güzel bir aşure etkinliği yapmışlar. Maddi ve manevi desteği olanlardan, katılanlardan, katılmak isteyipte mazeretleri dolayısı ile katılamayanlardan, hayır dualarını eksik etmeyenlerden Allah razı olsun. Allah yar ve yardımcınız olsun. Birlik ve beraberliğiniz daim olsun. Rabbim tekrarını daha güzel bir şekilde nasip etsin.

     
     
 Yorumlayan : Salih Kahraman      Tarih : 30/09/2018 18:32:56
   
Bolvadin
01/02/2007
Mesaj Bilgisi
1668

Fanatik Üye
 
Bilhassa islam tarihinde ve peygamberlerin hayatında pek çok kurtuluşlara ,iyiliklere ve müjdelere vesile olduğu gibi aşure günü kasabamız halkı için ve tüm insanlık alemi için hayırlara vesile olsun.Bu etkinliklerde emeği geçen ve organize eden kadın-erkek herkesten Cenab-ı Allah razı olsun ve Yüce Mevlam bu tür olayları birlik ve beraberliğimizin daha da artmasına vesile eylesin.Huzurumuzu ve ağzımızın tadını yenen aşureler gibi tatlı ve huzurlu eylesin.Ayrıca Muharrem ayı ve hicri yılbaşı bütün islam alemine hayırlı uğurlu olsun.

     
     
 Yorumlayan : Salih EROĞLU      Tarih : 25/09/2018 16:49:32
   
TINAZTEPE BELEDİYESİ
11/03/2013
Mesaj Bilgisi
1137

Fanatik Üye
 
SLM. HERKESE AFİYET OLSUN.

     

Habere Yapılmış Toplam 3 Yorum Bulunmakta