20 Ekim 2021 Çarçamba
Ana Sayfa Forum Sohbet Hesabınız Haberler Not Defteri İstatistikler İletişim

MENÜ
Kasabamız

 Son Haberler(17/10)

Dislikasabasi.com
Üyelere Özel

 Site Not Defteri

Faydalı Bölümler
Yardımcı Linkler


Gazete Sayfa Linkleri
 KASABAMIZDAN GELEN ERZAK KAMYONUNUN DAĞITIMI YAPILDI(FOTO)
KASABAMIZDAN GELEN ERZAK KAMYONUNUN DAĞITIMI YAPILDI(FOTO)


KASABAMIZDAN GELEN ERZAK KAMYONUNUN DAĞITIMI YAPILDI

03AFDIYAD derneği organizasyonu ile Gebze ve Kaynarca ' da ikamet eden hemşerilerimiz için kasabamızdan erzak kamyonu ayarlanmış ve dağıtımı yapılmıştır.

13 Ekim 2018 Cumartesi günü kasabamız belediye önünden yüklemesi yapılan kamyon, 14 Ekim 2018 Pazar günü sırasıyla Darıca ve Yeni Mahalle'de dağıtım yaptıktan sonra Saat 11:00 de derneğin karşısında dağıtımı tamamlamıştır.

Organizasyonda emeği geçen Dişli Belediye Başkanı Süreyya Güvenir ve tüm 03AFDIYAD Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederiz.

Allah tüm hemşerilerimize ağız tadı ile gelen erzakları yemeyi nasip etsin.

Kaynarca ' da erzak kamyonu indirme görüntüleri;

Kasabamızdan Erzak Kamyonu Yükleme Görüntüleri

Son Güncelleme :  14/10/2018 Saat 13:17:03 Bu Haber  3041 Kez Okunduİstanbul'dan bildiriyor
 
İbrahim YILDIRIM

webmaster@dislikasabasi.com

Sitemizde 597 adet haberi bulunmaktadır.
Yazdırılabilir Sayfa   

Sitemizde yayınlanan haberlerin ve fotoğrafların kullanım hakkı www.dislikasabasi.com 'a aittir. Herhangi bir şekilde haber içeriği ve fotoğrafları izin alınmaksınız kullanılamaz..

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun


Yorum Bölümünden bundan sonra Yorum yapan üyemize ait bilgiler ve avatar resmi görülebilecektir. Avatar resminizi sitemizde yer alan resimlerden seçebileceğiniz gibi farklı bir resim ile değiştirmek istiyorsanız ; özel mesaj bölümünden admine mesaj göndererek veya üyelikte yer alan email adresinden webmaster@dislikasabasi.com email adresine resmin internet adresini veya resmi gönderebilirsiniz.

     
 Yorumlayan : Salih Kahraman      Tarih : 20/11/2018 01:55:06
   
Bolvadin
01/02/2007
Mesaj Bilgisi
1866

Fanatik Üye
 
Ana-babaların ürettikleri mahsullerini gurbette ve uzak diyarlarda yaşayan evlatları da o yetiştirdiği ürünleri tatmadığı müddetçe ana-babanın içi rahat etmez ve boğazından geçmezmiş derler hakikaten doğru bir söz,ürünler yerli olunca gurbette yaşayan kardeşlerimize bir nebzecik hem destek olur ve hem de daha sağlıklı olur inşaallah.Evlatlara düşen de her zaman, ister şimdi isterse hele hele yaşlandıklarında bakıma muhtaç olduklarında o ana babalara saygıda,itaatte ve hürmette kusur etmeden her zaman onların gönüllerini almaları gerekir ki yarın yaşlandıklarında o evlatlar da kendi evlatlarından aynı karşılığı görebilsinler.

     
     
 Yorumlayan : Salih EROĞLU      Tarih : 17/10/2018 13:33:06
   
TINAZTEPE BELEDİYESİ
11/03/2013
Mesaj Bilgisi
1449

Fanatik Üye
 
DERNEK HİZMET SUNMAYA DAVAM EDİYOR. ALLAH KOLAYLIKLAR VERSİN. BİRLİK VE BERABERLİĞİNİZ DAİM OLSUN İNŞALLAH. DERNEĞİN VARLIĞINI TAKDİR ETMEK LAZIM.HERKESE SELAMLAR.

     
     
 Yorumlayan : Abdil TEKEŞ      Tarih : 15/10/2018 08:20:01
   

30/10/2005
Mesaj Bilgisi
1772

Fanatik Üye
 
Güzel İstanbul''umun adı var. Bakıyorum gıda ve diğer eşyalar hep köylerden oraya gidiyor. Demek ki İstanbul''da yaşamak kolay değil. Anadolu insanı evlatları ve yakınları için yemez yedirir, giymez giydirir, içmez içirir. Bunun örneği işte bu güzel organizasyonda. Güzel Dişlimin güzel insanları İstanbul''daki yakınlarına bir kamyon dolusu erzak göndermişler ve mutlu olmuşlardır. İnşallah o yakınları bunun kadri-kıymetini bilir gönderenlere her daim şükranlarını sunar, dualarını eksik etmezler. Allah yar ve yardımcınız olsun. Birlik-beraberlik ve dayanışmanız daim olsun.

     

Habere Yapılmış Toplam 3 Yorum Bulunmakta