25 Haziran 2019 Salı
Ana Sayfa Forum Sohbet Hesabınız Haberler Not Defteri İstatistikler İletişim

MENÜ
Kasabamız

 Son Haberler(21/06)

Dislikasabasi.com
Üyelere Özel

 Site Not Defteri

Faydalı Bölümler
Yardımcı Linkler


Gazete Sayfa Linkleri
 MEVLİD KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN (FOTO)
MEVLİD KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN (FOTO)


MUHABBETTEN MUHAMMED OLDU HASIL, MUHAMMED'SİZ MUHABBETTEN NE HASIL


Bu veciz ifadeler, Efendimiz'i ( s.a.s.) ne kadar da güzel anlatıyor. O, rahmet ve merhamet peygamberidir.; canlı cansız her varlığa rahmet olarak gönderilmiştir. Yeter ki diller, gönüller ona yönelsin.

Mevlid Kandili nedeniyle Dişli Çarşı Camisinde de merkezi sistemle okunan mevlid cemaat tarafından dinlendi. İlçe Müftüsü konuyla ilgili vaaz verdi. Dua edildi.

Bu vesile ile Türk İslam aleminin mevlid kandilini kutlar, Dişli'den selam ve muhabbetlerimizi sunarız.Son Güncelleme :  19/11/2018 Saat 8:48:30 AM Bu Haber  952 Kez OkunduKasabamızdan bildiriyor
 
Mustafa OKUMUŞ

mustafaokumus2@hotmail.com

Sitemizde 1603 adet haberi bulunmaktadır.
Yazdırılabilir Sayfa   

Sitemizde yayınlanan haberlerin ve fotoğrafların kullanım hakkı www.dislikasabasi.com 'a aittir. Herhangi bir şekilde haber içeriği ve fotoğrafları izin alınmaksınız kullanılamaz..

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun


Yorum Bölümünden bundan sonra Yorum yapan üyemize ait bilgiler ve avatar resmi görülebilecektir. Avatar resminizi sitemizde yer alan resimlerden seçebileceğiniz gibi farklı bir resim ile değiştirmek istiyorsanız ; özel mesaj bölümünden admine mesaj göndererek veya üyelikte yer alan email adresinden webmaster@dislikasabasi.com email adresine resmin internet adresini veya resmi gönderebilirsiniz.

     
 Yorumlayan : Salih EROĞLU      Tarih : 21/11/2018 14:36:08
   
TINAZTEPE BELEDİYESİ
11/03/2013
Mesaj Bilgisi
1143

Fanatik Üye
 
BÜTÜN İSLAM ALEMİNİN MEVLİD KANDİLİ MÜBAREK VE HAYIRLARA VESİLE OLSUN.EROĞLU AİLESİ-TINAZTEPE

     
     
 Yorumlayan : Salih Kahraman      Tarih : 20/11/2018 23:45:15
   
Bolvadin
01/02/2007
Mesaj Bilgisi
1669

Fanatik Üye
 
Bütün ümmet i Muhammedin mevlid kandili hayırlı ve mübarek olsun senelerdir başka akımların etkisiyle Kutlu Doğum haftası Nisan ayında kutlanıyordu. Ama bu yıl Diyanet işin farkına vararak yanlıştan döndü ve olması gerekeni yaparak bu yıldan itibaren Kutlu Doğum haftası ve etkinliklerini Mevlid Kandili nin olduğu haftada kutlama kararı aldı. Bu haftanın ana teması olarak HZ.Muhammed ve Gençlik temasıyla bu haftayı insaallahkutlayacaktir.

     
     
 Yorumlayan : Abdil TEKEŞ      Tarih : 20/11/2018 09:07:28
   

30/10/2005
Mesaj Bilgisi
1489

Fanatik Üye
 
Rabbimin son Peygamberi Hz.Muhammed (SAV)''in doğum gümü güzel dişlimize, güzel ülkemize ve tüm Müslümanlara hayırlar getirir inşallah. Peygamberimizi anlamak onun yolunda gitmek her Müslümanın asli görevi olmalı. Rabbim bizleri onu anlayan ve gösterdiği yolda giden kullarından eylesin. Yar ve yardımcımız olsun.

     

Habere Yapılmış Toplam 3 Yorum Bulunmakta