AFYONKARAHİSAR DAYANIŞMA İYİLEŞTİRME VE SOSYAL YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

TR68 0006 4000 0011 2810 6365 44
19 Ağustos 2019 Pazar
Ana Sayfa Forum Sohbet Hesabınız Haberler Not Defteri İstatistikler İletişim

MENÜ
Kasabamız

 Son Haberler(18/08)

Dislikasabasi.com
Üyelere Özel

 Site Not Defteri

Faydalı Bölümler
Yardımcı Linkler


Gazete Sayfa Linkleri
 DİYAD'DA DİNİ SOHBETLER DEVAM EDİYOR (Foto ve Video)
DİYAD'DA DİNİ SOHBETLER DEVAM EDİYOR (Foto ve Video)


DİYAD'DA DİNİ SOHBETLER DEVAM EDİYOR


Afyon Milli Eğitim Müdür Yardımcısı ve İlahiyatçı Mevlüt Çınar Bey geçtiğimiz cuma günü yatsı namazından sonra Dişli Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinde erkeklere dini sohbet düzenledi.

Sohbette rahmet Peygamberi Hazreti Muhammed'in r ( s.a.v ) hayatından bir kesit sundu. Bizlerin de insanlığın en güzel hasletlerine sahip Peygamber Efendimizi örnek almamız gerektiğini belirtti.

Sohbetten sonra misafirlere odun ateşinde pişirilmiş tavşan kanı çay ve derneğimizde yapılmış ve köy fırınında pişirilmiş pohoca, kek, Haşhaşlı lokul ikram edildi.Son Güncelleme :  03/12/2018 Saat 1:51:56 PM Bu Haber  1765 Kez OkunduKasabamızdan bildiriyor
 
Mustafa OKUMUŞ

mustafaokumus2@hotmail.com

Sitemizde 1612 adet haberi bulunmaktadır.
Yazdırılabilir Sayfa   

Sitemizde yayınlanan haberlerin ve fotoğrafların kullanım hakkı www.dislikasabasi.com 'a aittir. Herhangi bir şekilde haber içeriği ve fotoğrafları izin alınmaksınız kullanılamaz..

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun


Yorum Bölümünden bundan sonra Yorum yapan üyemize ait bilgiler ve avatar resmi görülebilecektir. Avatar resminizi sitemizde yer alan resimlerden seçebileceğiniz gibi farklı bir resim ile değiştirmek istiyorsanız ; özel mesaj bölümünden admine mesaj göndererek veya üyelikte yer alan email adresinden webmaster@dislikasabasi.com email adresine resmin internet adresini veya resmi gönderebilirsiniz.

     
 Yorumlayan : Abdil TEKEŞ      Tarih : 14/12/2018 08:43:37
   

30/10/2005
Mesaj Bilgisi
1503

Fanatik Üye
 
GÜZEL DİŞLİMİN GÜZEL İNSANLARI BU GÜZEL MEKANDA GÜZEL DİNİMİZİN GÜZELLİKLERİNİ ÖĞRENMEK İÇİN BİR ARAYA GELMİŞLER. RABBİM SÖYENENLERİ ANLAMAYI VE ANLADIĞINI UYGULAMAYI NASİP ETSİN. TYEŞRİF EDENLERDEN VE EMEĞİ GEÇENLERDEN ALLAH RAZI OLSUN. ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN.

     
     
 Yorumlayan : Salih EROĞLU      Tarih : 06/12/2018 09:45:08
   
TINAZTEPE BELEDİYESİ
11/03/2013
Mesaj Bilgisi
1160

Fanatik Üye
 
GÜZEL ORGANİZASYON, EMEĞİ GEÇENLERDEN ALLAH RAZI OLSUN. BİRLİK VE BERABERLİĞİNİZ DİİM OLSUN,HERKESE SELAM.

     
     
 Yorumlayan : Salih Kahraman      Tarih : 05/12/2018 14:07:48
   
Bolvadin
01/02/2007
Mesaj Bilgisi
1670

Fanatik Üye
 
Peygamber Efendimiz : Kim ilim meclisinde bulunursa Cennet yolundadır. veya ya öğrenen ol veya öğreten veyahutta bunları seven ve bunlarla haşır neşir olanlardan ol bunların dışında kalarak bunlara düşman olanlardan olma yoksa helak olursunuz.buyuruyor.Ne güzel bir ortam oluşmuş,emeği geçen hizmet eden ve ders veren hoca Efendiden ve bu meclise katılanlardan Allah razı olsun.Elimizden hiç bir şey gelmiyorsa bu tür ilim meclislerine ve sohbetlere katılarak bir iki kelime öğrenirsek hem hayatımıza yeni bilgiler katmış oluruz ve hem de bu meclislerde bulunduğumuz için de Allah''ın ve meleklerin hoşnutluğunu kazanmış oluruz inşaallah.

     

Habere Yapılmış Toplam 3 Yorum Bulunmakta