26 Şubat 2020 Çarçamba
Ana Sayfa Forum Sohbet Hesabınız Haberler Not Defteri İstatistikler İletişim

MENÜ
Kasabamız

 Son Haberler(24/02)

Dislikasabasi.com
Üyelere Özel

 Site Not Defteri

Faydalı Bölümler
Yardımcı Linkler


Gazete Sayfa Linkleri
 03AFDIYAD TARAFINDAN YAPILAN SOKAK İFTARI (FOTO)
03AFDIYAD TARAFINDAN YAPILAN SOKAK İFTARI (FOTO)


03AFDIYAD TARAFINDAN YAPILAN SOKAK İFTARI


03AFDIYAD derneğimiz tarafından derneğimizin yan sokağında 18 Mayıs 2019 Cumartesi günü sokak iftarlarının 4. sü düzenlenmiştir.

İftara gerek Kaynarca ' dan gerekse de Darıca, Yeni Mahalle, Gebze ve Levent' de ikamet eden eden hemşerilerimiz yoğun katılım sağlamış ve birlik ve beraberlik içinde sorunsuz bir iftar gerçekleşmiştir. Allah tuttuğumuz oruçlarımızı kabul etsin.

İftar için Üsküdar Belediyesi' ne ve belediye de görevli hemşerimiz Salih Uzan ' a ve katkılarından dolayı Pendik Belediyesi ' ne ayrı ayrı teşekkür ederiz.

Ayrıca organizasyondan büyük emeği olan tüm 03AFDİYAD Yönetim Kuruluna ve hazırlanmasında , dağıtımında ve toplanmasında emeği geçen tüm hemşerilerimize teşekkür ederiz. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Allah birlik ve beraberlik içinde nice ramazanlara ve toplu iftarlara ulaşmayı nasip etsin.

Son Güncelleme :  19/05/2019 Saat 00:48:11 Bu Haber  2137 Kez Okunduİstanbul'dan bildiriyor
 
İbrahim YILDIRIM

webmaster@dislikasabasi.com

Sitemizde 566 adet haberi bulunmaktadır.
Yazdırılabilir Sayfa   

Sitemizde yayınlanan haberlerin ve fotoğrafların kullanım hakkı www.dislikasabasi.com 'a aittir. Herhangi bir şekilde haber içeriği ve fotoğrafları izin alınmaksınız kullanılamaz..

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun


Yorum Bölümünden bundan sonra Yorum yapan üyemize ait bilgiler ve avatar resmi görülebilecektir. Avatar resminizi sitemizde yer alan resimlerden seçebileceğiniz gibi farklı bir resim ile değiştirmek istiyorsanız ; özel mesaj bölümünden admine mesaj göndererek veya üyelikte yer alan email adresinden webmaster@dislikasabasi.com email adresine resmin internet adresini veya resmi gönderebilirsiniz.

     
 Yorumlayan : Salih EROĞLU      Tarih : 21/05/2019 10:18:19
   
TINAZTEPE BELEDİYESİ
11/03/2013
Mesaj Bilgisi
1222

Fanatik Üye
 
HERKESE SLM. SOKAK İFTARINIZ ÇOK GÜZEL GÖRÜNÜYOR. HERKESE AFİYET OLSUN, BİRLİK VE BERABERLİĞİNİZ DAİM OLSUN, MADDİ VE MANEVİ EMEGİ GEÇENLERDEN ALLAH RAZI OLSUN, RAMAZAN AYI DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE BEREKET GETİRSİN İNŞALLAH.

     
     
 Yorumlayan : Salih Kahraman      Tarih : 20/05/2019 19:12:10
   
Bolvadin
01/02/2007
Mesaj Bilgisi
1711

Fanatik Üye
 
Cümleten Ramazan ı Şerif ayınız hayırlı ve mübarek olsun, ne güzel bir etkinlik olmuş, organize edenlerden maddi ve manevi olarak destek olanlardan Allah razı olsun, Allah birlik beraberlik ve dayanışmanızı daim eylesin,Allah inşaallah hep beraber nice senelerde tekrarını nasip eylesin.

     
     
 Yorumlayan : Abdil TEKEŞ      Tarih : 20/05/2019 09:18:49
   

30/10/2005
Mesaj Bilgisi
1566

Fanatik Üye
 
Güzel Dişlimin güzel insanları güzel ülkemin güzel ilinde mübarek Ramazan ayında iftarda bir araya gelmişler. Rabbım birlik ve beraberliğinizi bozmasın, Ramazan ayının feyz ve bereketinden bol bol nasiplenenlerden eylesin. Allah yar ve yardımcınız olsun.

     

Habere Yapılmış Toplam 3 Yorum Bulunmakta