26 Şubat 2020 Çarçamba
Ana Sayfa Forum Sohbet Hesabınız Haberler Not Defteri İstatistikler İletişim

MENÜ
Kasabamız

 Son Haberler(24/02)

Dislikasabasi.com
Üyelere Özel

 Site Not Defteri

Faydalı Bölümler
Yardımcı Linkler


Gazete Sayfa Linkleri
 İMAM HATİPLİLER RAMAZAN BAYRAMINDA DİYAD'DA BULUŞTU
İMAM HATİPLİLER RAMAZAN BAYRAMINDA DİYAD'DA BULUŞTU


İMAM HATİPLİLER RAMAZAN BAYRAMINDA DİYAD'DA BULUŞTU

Dişlili İmam Hatip Okulu Mezunları ve İmam Hatip Okullarında okuyan öğrenciler Ramazan Bayramının üçüncü günü sabah saat 10.00'da Dişli Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ' nin Hasbahçesinde sabah kahvaltısı yaptı. Misafirlere; Katmer, zeytin, peynir, tereyağı, tahin, domates, salatalık ve çay ikram edildi.

Sunuculuğunu Dişli Fatih Camii İmam Hatibi Mustafa Petek'in yaptığı program Dişli İmam Hatip Orta Okulu öğrencisi Hanife Ölmez'in Kuran'ı Kerim okuması ile başlandı. Lokman Kahraman'ın aşır okumasıyla devam edildi. İmam Hatip mezunlarının konuşmalarından sonra topluca fotoğraf çektirildi. Bu ramazan bayramında sponsorluğu emekli İmam Muammer Solmaz ve emekli memur Latif Uyar üstlendi.Son Güncelleme :  07/06/2019 Saat 19:52:22 Bu Haber  1361 Kez OkunduKasabamızdan bildiriyor
 
Mustafa OKUMUŞ

mustafaokumus2@hotmail.com

Sitemizde 1654 adet haberi bulunmaktadır.
Yazdırılabilir Sayfa   

Sitemizde yayınlanan haberlerin ve fotoğrafların kullanım hakkı www.dislikasabasi.com 'a aittir. Herhangi bir şekilde haber içeriği ve fotoğrafları izin alınmaksınız kullanılamaz..

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun


Yorum Bölümünden bundan sonra Yorum yapan üyemize ait bilgiler ve avatar resmi görülebilecektir. Avatar resminizi sitemizde yer alan resimlerden seçebileceğiniz gibi farklı bir resim ile değiştirmek istiyorsanız ; özel mesaj bölümünden admine mesaj göndererek veya üyelikte yer alan email adresinden webmaster@dislikasabasi.com email adresine resmin internet adresini veya resmi gönderebilirsiniz.

     
 Yorumlayan : Salih EROĞLU      Tarih : 10/06/2019 11:32:01
   
TINAZTEPE BELEDİYESİ
11/03/2013
Mesaj Bilgisi
1222

Fanatik Üye
 
GÜZEL ORGANİZASYON OLMUŞ, HERKESE SLM. HERKESİN RAMAZAN BAYRAMINI KUTLUYORUM.

     
     
 Yorumlayan : Abdil TEKEŞ      Tarih : 10/06/2019 09:49:45
   

30/10/2005
Mesaj Bilgisi
1566

Fanatik Üye
 
Dört yıl önce öncülüğünü yaptığım İmam-Hatipliler Buluşuyor etkinliği her yıl daha güzel bir şekilde devam ediyor. Güzel Dişlimin güzel mekanında bu güzide insanların bir araya gelerek bayramlaşması, hasbihal etmesi, mutluluklarını ve üzüntülerine paylaşması çok güzel bir duygu. Rabbimden her yıl katılımın ve etkinliğin artarak devam etmesini niyaz ediyorum. Gelecek yıl ucuz mazeretler üretilmek sizin, ön yargıdan uzak bir şekilde sadece Allah rızası için daha fazla katılımın olacağı ümidi ile gelenlerden Allah razı olsun der, hepimizin Allah yar ve yardımcımız olun.

     

Habere Yapılmış Toplam 2 Yorum Bulunmakta