12 Ağustos 2020 Çarçamba
Ana Sayfa Forum Sohbet Hesabınız Haberler Not Defteri İstatistikler İletişim

MENÜ
Kasabamız

 Son Haberler(10/08)

Dislikasabasi.com
Üyelere Özel

 Site Not Defteri

Faydalı Bölümler
Yardımcı Linkler


Gazete Sayfa Linkleri
 BOLVADİN KAYMAKAMI ADEM ÖZTÜRK KASABAMIZI ZİYARET ETTİ(FOTO)
BOLVADİN KAYMAKAMI ADEM ÖZTÜRK KASABAMIZI ZİYARET ETTİ(FOTO)


BOLVADİN KAYMAKAMI ADEM ÖZTÜRK KASABAMIZI ZİYARET ETTİ


Bolvadin Kaymakamı Adem Öztürk ve Yazı İşleri Müdürü Hasan Türkmen, Özel İdare Müdürü Hasan Hüseyin Keskin, İlçe Tarım Müdürü İsmail Yiğit, İlçe Bölük komutanı Jan. Teğmen Şemsettin Mutlu İnce, Emniyet Müdürü Ahmet Gülfidan, İlçe Müftüsü İbrahim Kacarooğlu, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İbrahim Badak, Bolvadin Sosyal Dayanışma Vakfı Müdürü Hakan Gümüş Kasabamızın Dişli Belediyesini, Sağlık Ocağını, kapalı Spor Salonunu, Dişli İlkokulunu, Dişli Atatürk Ortaokulunu, Kur'an Kursunu ve Dişli Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret ettiler.

Derneğin salonunda Kaymakam Bey'in yaptığı toplantıya Daire amirleri, Dişli Belediye Başkanı Süreyya Güvenir, Dişli İlkokul ve Ortaokul Müdürleri, Mahalle Muhtarları katıldı. Toplantıdan sonra misafirlere Hasbahçede yemek ikram edildi.
Son Güncelleme :  07/10/2019 Saat 21:24:45 Bu Haber  1535 Kez OkunduKasabamızdan bildiriyor
 
Mustafa OKUMUŞ

mustafaokumus2@hotmail.com

Sitemizde 1693 adet haberi bulunmaktadır.
Yazdırılabilir Sayfa   

Sitemizde yayınlanan haberlerin ve fotoğrafların kullanım hakkı www.dislikasabasi.com 'a aittir. Herhangi bir şekilde haber içeriği ve fotoğrafları izin alınmaksınız kullanılamaz..

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun


Yorum Bölümünden bundan sonra Yorum yapan üyemize ait bilgiler ve avatar resmi görülebilecektir. Avatar resminizi sitemizde yer alan resimlerden seçebileceğiniz gibi farklı bir resim ile değiştirmek istiyorsanız ; özel mesaj bölümünden admine mesaj göndererek veya üyelikte yer alan email adresinden webmaster@dislikasabasi.com email adresine resmin internet adresini veya resmi gönderebilirsiniz.

     
 Yorumlayan : Abdil TEKEŞ      Tarih : 15/10/2019 12:15:07
   

30/10/2005
Mesaj Bilgisi
1610

Fanatik Üye
 
Güzel Dişlimin güzel mekanında güzel bir buluşma gerçekleşmiş. İnşallah faydalı olmuştur. Bu tur birliktelikler her zaman yapılmalı ve fayda sağlanmalıdır. Emeği geçenlerden Allah razı olsun.

     
     
 Yorumlayan : Salih EROĞLU      Tarih : 08/10/2019 16:49:35
   
TINAZTEPE BELEDİYESİ
11/03/2013
Mesaj Bilgisi
1274

Fanatik Üye
 
İLÇEMİZ BÜYÜKLERİNİN İSTİŞARE TOPLANTISININ BELDEMİZDE YAPILMASI KASABAMIZ TANITIMI VE GELİŞMESİ İÇİN HAYIRLI OLMASI TEMENNİMİZDİR.

     

Habere Yapılmış Toplam 2 Yorum Bulunmakta