04 Ekim 2022 Salı
Ana Sayfa Forum Sohbet Hesabınız Haberler Not Defteri İstatistikler İletişim

MENÜ
Kasabamız

 Son Haberler(03/10)

Dislikasabasi.com
Üyelere Özel

 Site Not Defteri

Faydalı Bölümler
Yardımcı Linkler


Gazete Sayfa Linkleri
 03AFDIYAD TARAFINDAN ORGANİZE EDİLEN BOĞAZ TURU GERÇEKLEŞTİRİLDİ (FOTO)
03AFDIYAD TARAFINDAN ORGANİZE EDİLEN BOĞAZ TURU GERÇEKLEŞTİRİLDİ (FOTO)


03AFDIYAD TARAFINDAN ORGANİZE EDİLEN BOĞAZ TURU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Geçtiğimiz günlerde sitemizde haberi yapılan ve 03AFDIYAD organize edilen BOĞAZ TURU organizasyonu 23 Eylül 2018 Pazar günü gerçekleştirilmiştir.

Üsküdar Belediyesi tarafından tahsis edilen ÜSKÜDAR VALİDE SULTAN GEMİSİ ile yapılan Boğaz Turuna hemşerilerimiz yoğun katılım gerçekleştirmiştir.

Dernek önünden hareket eden araçlar ile Üsküdar sahiline ulaşım sağlanmış ve 09:00 da başlayan turda rehber eşliğinde İstanbul boğazını tüm güzellikleri ile görme fırsatı yakalanmıştır. Tura katılan hemşerilerimize yolculuk esnasında Sıcak simit ve taze çay ikramı yapılmıştır.

Organizasyonda emeği geçen değerli hemşerimiz Salih Uzun ' a , Üsküdar Belediyesi'ne , Pendik Belediyesi'ne ve tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederiz.Basri Eryılmaz tarafından sitemize ulaştırılan fotoğraflarYasin Yetkin tarafından sitemize ulaştırılan fotoğraflarSon Güncelleme :  24/09/2018 Saat 11:43:44 Bu Haber  3263 Kez Okunduİstanbul'dan bildiriyor
 
İbrahim YILDIRIM

webmaster@dislikasabasi.com

Sitemizde 637 adet haberi bulunmaktadır.
Yazdırılabilir Sayfa   

Sitemizde yayınlanan haberlerin ve fotoğrafların kullanım hakkı www.dislikasabasi.com 'a aittir. Herhangi bir şekilde haber içeriği ve fotoğrafları izin alınmaksınız kullanılamaz..

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun


Yorum Bölümünden bundan sonra Yorum yapan üyemize ait bilgiler ve avatar resmi görülebilecektir. Avatar resminizi sitemizde yer alan resimlerden seçebileceğiniz gibi farklı bir resim ile değiştirmek istiyorsanız ; özel mesaj bölümünden admine mesaj göndererek veya üyelikte yer alan email adresinden webmaster@dislikasabasi.com email adresine resmin internet adresini veya resmi gönderebilirsiniz.

     
 Yorumlayan : Abdil TEKEŞ      Tarih : 02/10/2018 08:29:12
   

30/10/2005
Mesaj Bilgisi
1888

Fanatik Üye
 
Güzel Dişlimin güzel insanları güzel ülkemin en güzel şehrini birlik ve beraberlik içinde gezmişler, gönlünce eğlenmişler, güzel ve hoş vakit geçirmişler. Allah yar ve yardımcıları olsun. Birlik ve beraberliğiniz eksik olmasın. Ülkemizde çok çok güzel gezilecek yerler var. Yeterki ülkemizin kıymetini bilelim. Dış ve iç düşmanlara fırsat vermeyelim.

     
     
 Yorumlayan : Salih EROĞLU      Tarih : 25/09/2018 16:52:55
   
TINAZTEPE BELEDİYESİ
11/03/2013
Mesaj Bilgisi
1577

Fanatik Üye
 
HERKESE SELAM. BOĞAZTURU NEGÜZEL, DARISI BİZLERE OLSUN.

     

Habere Yapılmış Toplam 2 Yorum Bulunmakta