03 Ekim 2023 Salı
Ana Sayfa Forum Sohbet Hesabınız Haberler Not Defteri İstatistikler İletişim

MENÜ
Kasabamız

 Son Haberler(02/10)

Dislikasabasi.com
Üyelere Özel

 Site Not Defteri

Faydalı Bölümler
Yardımcı Linkler


Gazete Sayfa Linkleri
 KASABAMIZA GELEN DEPREMZADE TARIK BAŞ AİLESİNİ ZİYARET ETTİK
KASABAMIZA GELEN DEPREMZADE TARIK BAŞ AİLESİNİ ZİYARET ETTİK


KAHRAMANMARAŞ'IN AFŞİN İLÇESİNDEN KASABAMIZA GELEN DEPREMZADE TARIK BAŞ AİLESİNİ ZİYARET ETTİK

06 Şubat 2023 Pazartesi günü ülkemizde meydana gelen depremde oturdukları evin yıkılarak eşyaları altında kalan Tarık Baş ve Zeliha Baş ailesini ziyaret ettik. Dört tane çocukları var. Yakup, Cumali, Özlem ve Özge. Çocukların ikisi okul çağında.

Paşanın Mustafa amacanın köy içindeki evin karşısındaki Gadıların odada ikamet ediyorlar. Rabbim Milletimizi böyle afetlerden korusun inşallah. Mart ayı ne getirir bilmem ama, şubat ayı çok şeyi götürdü bizden...Son Güncelleme :  02/03/2023 Saat 09:18:47 Bu Haber  1539 Kez OkunduKasabamızdan bildiriyor
 
Mustafa OKUMUŞ

mustafaokumus2@hotmail.com

Sitemizde 2024 adet haberi bulunmaktadır.
Yazdırılabilir Sayfa   

Sitemizde yayınlanan haberlerin ve fotoğrafların kullanım hakkı www.dislikasabasi.com 'a aittir. Herhangi bir şekilde haber içeriği ve fotoğrafları izin alınmaksınız kullanılamaz..

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun


Yorum Bölümünden bundan sonra Yorum yapan üyemize ait bilgiler ve avatar resmi görülebilecektir. Avatar resminizi sitemizde yer alan resimlerden seçebileceğiniz gibi farklı bir resim ile değiştirmek istiyorsanız ; özel mesaj bölümünden admine mesaj göndererek veya üyelikte yer alan email adresinden webmaster@dislikasabasi.com email adresine resmin internet adresini veya resmi gönderebilirsiniz.

     
 Yorumlayan : Salih EROĞLU      Tarih : 27/03/2023 16:05:12
   
TINAZTEPE BELEDİYESİ
11/03/2013
Mesaj Bilgisi
1724

Fanatik Üye
 
RABBIM BİR DAHA BU TÜR FELAKETLERİ ÜLKEMİZE VE MİLLETİMİZE BİR DAHA YAŞATMASIN İNŞALLAH.

     
     
 Yorumlayan : Salih Kahraman      Tarih : 02/03/2023 21:59:04
   
Bolvadin
01/02/2007
Mesaj Bilgisi
1959

Fanatik Üye
 
Yıllardır bu yardımsever ve merhametli millet suriyeli mültecilere ensar muhacir kardeşliği duygusunda baktı, himaye etti, şimdi de bundan daha ileri bir vatandaş kardeşliği, birliği ve beraberliği içerisinde ülkemizin bir köşesindeki mağduriyete uğramış depremzede kardeşlerimize daha da kardeşlik duygusuyla inşaallah hep beraber bu kardeşlerimize de Allah ''ın izniyle ve yardımıyla bakacağız ve himaye edeceğiz inşaallah, RABBİM bir daha ülkemize böyle yıkımcıl ve ölümcül felaketler yaşatmasın, ülkemizdeki kuraklık felaketini de hayırlı, faydalı yağmur bereketiyle bereketlendirsin.

     
     
 Yorumlayan : Mustafa UYAR      Tarih : 02/03/2023 13:38:50
   
Dişli Atatürk Ortaokulu Müdürü
12/11/2007
Mesaj Bilgisi
596

Fanatik Üye
 
..... Rabbim milletimize birdaha böyle acı yaşatmasın inşaallah... Depremzede kardeşlerimize kasaba halkı olarak sahip çıkmamız ve yardımcı olmamız hem dini hemde insani görevimizdir. bizlerde üzerimize düşen görevimizi yapmaya hazırız. Tüm yardımcı olan kardeşlerimizden Allah razı olsun.

     
     
 Yorumlayan : Abdil TEKEŞ      Tarih : 02/03/2023 11:00:03
   

30/10/2005
Mesaj Bilgisi
2010

Fanatik Üye
 
Rabbim ülkemize ve milletimize bu tür afetleri bir daha yaşatmasın. Çok kötü ve zor durum. Deprem bölgesinden gelenlere Güzel Dişlimin Güzel insanları elinden geneli yapacaklarından eminim. Dişlimize hoş gelmişler. İnşallah mutlu ayrılırlar. Rabbim cümlemizin yar ve yardımcısı olsun inşallah.

     

Habere Yapılmış Toplam 4 Yorum Bulunmakta