03 Ekim 2023 Salı
Ana Sayfa Forum Sohbet Hesabınız Haberler Not Defteri İstatistikler İletişim

MENÜ
Kasabamız

 Son Haberler(02/10)

Dislikasabasi.com
Üyelere Özel

 Site Not Defteri

Faydalı Bölümler
Yardımcı Linkler


Gazete Sayfa Linkleri
 NURAN ÖĞRETMENİN ADINA SU KUYUSU AÇTIRILDI (FOTO - VİDEO)
NURAN ÖĞRETMENİN ADINA SU KUYUSU AÇTIRILDI (FOTO - VİDEO)


Rahmeti Rahmana kavuşan Dişli 'de her hayır hareketinin arkasında eşi Bülent Hocamızla duran kıymetli Nuran Öğretmenimiz adına susuzluk çekilen Afrika ÇAD'da açılan su kuyusu hizmete girdi. Rabbim kabul buyursun mizanına konsun. Ahiret azığı olsun.

Her zaman hayra koşan görevinde her zaman Allah rızası gözeten geçmişte inancından dolayı çok zorluklar yaşayan, ne inancından ne de kur'an yolundan taviz vermemiş, kendini İslama ve insanlığın hayrına adadığına şahit olduğumuz Nuran Öğretmenimiz rahatsızlanmadan 2 yıl önce eşine ahdım var biz de su kuyusu actıralım der. Eşi Bülent Hocamız inşallah bu bahar ikimiz adına actıralım der. Rahatsızlanmadan önce gerekli görüşmeler yapılır. Amansız hastalığından dolayı hastaneye yatırılır. 23 Aralık 2022'de ne yazık ki ölümü Hak vaki olur.

Eşi Bülent Hocamız Nuran Öğretmenimizin vefatının ardından adına yapacağı hayırların başına su kuyusu açtırma hayrını koyar. Birlikte planladıkları su kuyusu hayrını eşinin adına tevdi eder.

İDEA Uluslararası İnsani Yardım ve Eğitim Derneği tarafından hazırlıklar ocak ayının başında başlar. Araya depremin girmesiyle biraz zaman uzasa da geçtiğimiz haftada su kuyusunun açılma işlemi tamamlanır.

Rabbim Nuran Öğretmenimizin hayırlarıni kabul ve makbul eylesin. Makamların en güzeli cenneti Alaya kavuştursun. Peygamberimiz Hz. Muhammed ( S.A. V) e komşu eylesin. Amin...Son Güncelleme :  16/04/2023 Saat 18:47:56 Bu Haber  1018 Kez OkunduKasabamızdan bildiriyor
 
Mustafa OKUMUŞ

mustafaokumus2@hotmail.com

Sitemizde 2024 adet haberi bulunmaktadır.
Yazdırılabilir Sayfa   

Sitemizde yayınlanan haberlerin ve fotoğrafların kullanım hakkı www.dislikasabasi.com 'a aittir. Herhangi bir şekilde haber içeriği ve fotoğrafları izin alınmaksınız kullanılamaz..

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun


Yorum Bölümünden bundan sonra Yorum yapan üyemize ait bilgiler ve avatar resmi görülebilecektir. Avatar resminizi sitemizde yer alan resimlerden seçebileceğiniz gibi farklı bir resim ile değiştirmek istiyorsanız ; özel mesaj bölümünden admine mesaj göndererek veya üyelikte yer alan email adresinden webmaster@dislikasabasi.com email adresine resmin internet adresini veya resmi gönderebilirsiniz.

     
 Yorumlayan : Salih EROĞLU      Tarih : 26/04/2023 16:11:22
   
TINAZTEPE BELEDİYESİ
11/03/2013
Mesaj Bilgisi
1724

Fanatik Üye
 
RABBIM KABUL ETSİN.

     
     
 Yorumlayan : Abdil TEKEŞ      Tarih : 19/04/2023 09:25:54
   

30/10/2005
Mesaj Bilgisi
2010

Fanatik Üye
 
Rabbim kabul buyursun, orada yaşayanlar su gibi nimete kavuştukları için bol bol şükretsinler.

     
     
 Yorumlayan : Mustafa UYAR      Tarih : 17/04/2023 10:35:01
   
Dişli Atatürk Ortaokulu Müdürü
12/11/2007
Mesaj Bilgisi
596

Fanatik Üye
 
.................. Su hayırı en faziletli hayırlardan birisidir. heleki su hasreti çeken o topraklarda bu hayrı yapmak daha mühimdir. çocukları sevincini görmek herşeye bedel. rabbim yapmış olduğunuz hasenatı dergahı izzetinde kabul etsin ve Nuran hocahanımın mizanına koysun inşaallah.....

     
     
 Yorumlayan : Ali Serdar Solak      Tarih : 16/04/2023 19:39:02
   
İstanbul
16/06/2007
Mesaj Bilgisi
887

Fanatik Üye
 
ALLAH(c.c)kabul etsin inşaallah.

     

Habere Yapılmış Toplam 4 Yorum Bulunmakta