03 Haziran 2020 Çarçamba
Ana Sayfa Forum Sohbet Hesabınız Haberler Not Defteri İstatistikler İletişim

MENÜ
Kasabamız

 Son Haberler(02/06)

Dislikasabasi.com
Üyelere Özel

 Site Not Defteri

Faydalı Bölümler
Yardımcı Linkler


Gazete Sayfa Linkleri
 03 DIYAD 6. HIDIRELLEZ ŞENLİĞİ DUYURUSU (ERTELEME)
03 DIYAD 6. HIDIRELLEZ ŞENLİĞİ DUYURUSU (ERTELEME)YAĞIŞ NEDENİYLE ERTELENEN 6.HIDIRELLEZ ŞENLİĞİMİZ YAPILAN TÜM GÖRÜŞMELERE VE VERİLEN MÜCADELEYE RAĞMEN İSTANBUL ' DA UYGUN PİKNİK ALANI BULUNAMAMASI NEDENİYLE BU SENE YAPILAMAYACAKTIR.


03 DIYAD 6. HIDIRELLEZ ŞENLİĞİNE DAVET03 DIYAD tarafından her sene geleneksel olarak yapılan Hıdırellez Şenliği'nin 6. sı 23 Mayıs 2010 Pazar tarihinde Tuzla Akfırat 2 Numaralı Piknik Alanında (Formula 1 karşısı) yapılacaktır. Şenliğimize Merkez DIYAD, Avrupa DDYD dernekleri ile tüm DİŞLİLİ hemşerilerimiz davetlidir.

İstanbul ' daki hemşerilerimiz için 03 DIYAD dernek merkezi önünden 23 Mayıs sabahı en geç saat 09:00' da otobüsler kalkacaktır.

Piknik alanına otobüslerle gidecek olan hemşerilerimiz dernek merkezinde yer alan listeye adlarını yazdırmaları gerekmektedir. Sayı belirlenerek ona göre araç ayarlaması yapılacaktır.

Bütün hemşerilerimizin geniş katılımlarını beklemekteyiz.


Kanal 3 ile federasyon kurma çalışmaları sırasında yapılan görüşmeler neticesinde haber amaçlı çekim yapma sözü alınmıştır.

03 DIYAD Yönetim Kurulu 09 Mayıs 2010 tarihinde piknik özel toplantısı yapmış ve piknik öncesinde ve sırasında uygulanacak program ve etkinlikler hakkında görüş alışverişi yapmıştır.

Yapılan toplantı sonucunda toplu olarak piknik alanına gidilmiş ve yerinde kontroller yapılmıştır.


Geçen sene büyük beğeni toplayan piknik aktiviteleri bu senede yapılacaktır. Özellikle büyük ilgi gören mumya oyunu, sandalye kapmaca gibi oyunların yanında bu sene kova ile su taşıma, halat çekme ve balon patlatma gibi oyunlarda eklenecektir. Küçükleride unutmadan çuval yarışı, yumurta taşıma yarışı gibi oyunlarda yapılacaktır.6.Hıdırellez Şenliği Akfırat Piknik Alanından Ön İzlenimYOL TARİFİ

Piknik Alanında gitmek için Kurtköy yolundan gişelere girmeden Akfırat Formula 1 istikametine dönmek gerekmektedir. Formula 1 yolu takip edildikten sonra Formula 1 pistinden önce yer alan son tabeladan (aşağıda resmi yer almaktadır) sağa dönüş yapılıp hemen dönüşün ardından sola dönülmesi gerekmektedir. (2.resim) Ardından yol takip edildiğinde piknik alanı levhasından hemen sonra ağa dönüldüğünde alanı ulaşılmış olunmaktadır.


03 DIYAD YÖNETİM KURULU
İrtibat Telefonu : 0 216 657 03 53Son Güncelleme :  26/05/2010 Saat 15:33:03 Bu Haber  9447 Kez Okunduİstanbul'dan bildiriyor
 
İbrahim YILDIRIM

webmaster@dislikasabasi.com

Sitemizde 571 adet haberi bulunmaktadır.
Yazdırılabilir Sayfa   

Sitemizde yayınlanan haberlerin ve fotoğrafların kullanım hakkı www.dislikasabasi.com 'a aittir. Herhangi bir şekilde haber içeriği ve fotoğrafları izin alınmaksınız kullanılamaz..

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun


Yorum Bölümünden bundan sonra Yorum yapan üyemize ait bilgiler ve avatar resmi görülebilecektir. Avatar resminizi sitemizde yer alan resimlerden seçebileceğiniz gibi farklı bir resim ile değiştirmek istiyorsanız ; özel mesaj bölümünden admine mesaj göndererek veya üyelikte yer alan email adresinden webmaster@dislikasabasi.com email adresine resmin internet adresini veya resmi gönderebilirsiniz.

     
 Yorumlayan : mustafa okumuş      Tarih : 22/05/2010 00:00:00
   
Dişli Kasabası
19/07/2005
Mesaj Bilgisi
497

V.I.P. Üye
 
03 DİYAD tarafından her yıl düzenlenen hıdrellez şenliğinin birlik ve beraberlik içerisinde geçmesini dilerim. İstanbul''da oturan Dişlililerin milli ve manevi değerlerine, örf ve adetlerine bağlılığını pekştiren İstanbul DİYAD yönetim kurulu üyelerine ne kadar teşekkür etsek azdır. Her şey gönlünüzce olsun kardeşlerim. İyi eğlenceler dilerim.

     
     
 Yorumlayan : Mevlüt Gencer      Tarih : 20/05/2010 00:00:00
   
Paris
08/02/2010
Mesaj Bilgisi
210

Fanatik Üye
 
ne guzel bir aile tablosu allah butunlulugunusu ve beraberliliyinizi bozmasin her gununuz aydin mutlulukve sadetle gecsin guzeldislimin deyerli insanlari allah yardimciniz olsun yolunuz acik gonlunuz bahtiyar olsun saygilar paris den mayer

     

Habere Yapılmış Toplam 2 Yorum Bulunmakta