14 Ağustos 2020 Cuma
Ana Sayfa Forum Sohbet Hesabınız Haberler Not Defteri İstatistikler İletişim

MENÜ
Kasabamız

 Son Haberler(10/08)

Dislikasabasi.com
Üyelere Özel

 Site Not Defteri

Faydalı Bölümler
Yardımcı Linkler


Gazete Sayfa Linkleri
 RAMAZAN ÖNCESİ KAYNARCA ' DA OKUTULAN KURAN-I KERIMLER VE DUYURUMUZ
RAMAZAN ÖNCESİ KAYNARCA ' DA OKUTULAN KURAN-I KERIMLER VE DUYURUMUZ


BAYANLARA MUKABELE DUYURUSU

ve

RAMAZAN ÖNCESİ KAYNARCA ' DA OKUTULAN KUR'AN-I KERIM ' LER


Yarın başlayacak olan Mübarek Ramazan ayı öncesi Kaynarca ' da ikamet etmekte olan bayan hemşerilerimiz için başlayacak olan mukabele ve M.Ali Özkaran ve Hicazi Akyüz tarafından hemşerilerimizin katılımı ile gerçekleşen Kur'an-i Kerim okunması haberinin detayları aşağıda yer almaktadır.


BAYANLARA MUKABELE DUYURUSU

03 DIYAD dernek merkezinin altında yer alan dairede 01 Ağustos 2011 (Yarın) tarihinden başlayarak saat 11:00 ' de Ramazan Ayı boyunca Mukabele Okunacaktır. Mukabeleye katılacak bayan hemşerilerimizi bekleriz.

03 DIYAD ' DA GENÇLERİMİZE VERİLECEK İFTAR DUYURUSU

Geçmiş senelerde olduğu gibi bu senede Kaynarca ' da ikamet etmekte olan gençlerimiz için 03 DIYAD dernek merkezinde iftar verilecektir. Tamamen gönüllülük esesına göre hazırlanan iftarımıza katkıda bulunmak isteyen hemşerilerimiz dernek merkezinde bulunan listeye isimlerini yazdırabilirler. Allah rızası için gençlerimize katkıda bulunmak isteyen hemşerilerimizi bu güzel organizasyona davet ederiz.

03 DIYAD ' DA MEHMET ALİ ÖZKARAN TARAFINDAN OKUTULAN KUR'AN-I KERIM

Dernek başkanımız Mehmet Ali Özkaran tarafından Allah rızası için 03 DIYAD dernek merkezinde erkeklere Kur'an-i Kerim okutulmuştur. Allah ' ü teala Mehmet Ali Özkaran kardeşimizin niyetini kabül etsin inşaallah ve de davetine icabet eden tüm hamşelerimizden de Allah razı olsun.
HİCAZİ AKYÜZ TARAFINDAN EVİNDE OKUTULAN KUR'AN-I KERIM

Hemşerilerimizden Hicazi Akyüz tarafından geçmişleri ve Allah Rızası için eviden bayanlara Kur'an-i Kerim okutulmuştur. Allah ' ü teala Hicazi Akyüz kardeşimizin niyetini kabül etsin inşaallah ve de davetine icabet eden tüm hemşelerimizden de Allah razı olsun.

Son Güncelleme :  31/07/2011 Saat 20:43:40 Bu Haber  2614 Kez Okunduİstanbul'dan bildiriyor
 
İbrahim YILDIRIM

webmaster@dislikasabasi.com

Sitemizde 574 adet haberi bulunmaktadır.
Yazdırılabilir Sayfa   

Sitemizde yayınlanan haberlerin ve fotoğrafların kullanım hakkı www.dislikasabasi.com 'a aittir. Herhangi bir şekilde haber içeriği ve fotoğrafları izin alınmaksınız kullanılamaz..

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun


Yorum Bölümünden bundan sonra Yorum yapan üyemize ait bilgiler ve avatar resmi görülebilecektir. Avatar resminizi sitemizde yer alan resimlerden seçebileceğiniz gibi farklı bir resim ile değiştirmek istiyorsanız ; özel mesaj bölümünden admine mesaj göndererek veya üyelikte yer alan email adresinden webmaster@dislikasabasi.com email adresine resmin internet adresini veya resmi gönderebilirsiniz.

     
 Yorumlayan : mustafa tosun      Tarih : 01/08/2011 00:00:00
   
Manisa
23/08/2009
Mesaj Bilgisi
287

Fanatik Üye
 
Mübarek Ramazan ayı öncesi Kaynarca '' da ikamet etmekte olan bayan hemşerilerimiz için yapılan mukabele ve hemşerilerimizin katılımı ile gerçekleşen Kur''an-i Kerim okunması çok hayırlı olmuş darısı bizlerin başına,

     
     
 Yorumlayan : BEKİR TEKEŞ      Tarih : 01/08/2011 00:00:00
   
manisa
22/07/2007
Mesaj Bilgisi
343

V.I.P. Üye
 
Mübarek Ramazan ayı öncesinde okutulan Kuranı Kerim İnşaallah okuyan ve okunmasına sebep olanlara şefaatçi olacaktır. Ayrıca ramazan ayı boyunca gençlere iftar yemeği verilmesi de güzel bir davranış Allah yapılan hayır ve hasenatları kabul etsin.

     

Habere Yapılmış Toplam 2 Yorum Bulunmakta