14 Ağustos 2020 Cuma
Ana Sayfa Forum Sohbet Hesabınız Haberler Not Defteri İstatistikler İletişim

MENÜ
Kasabamız

 Son Haberler(10/08)

Dislikasabasi.com
Üyelere Özel

 Site Not Defteri

Faydalı Bölümler
Yardımcı Linkler


Gazete Sayfa Linkleri
 CUMHURİYET BAYRAMI KASABAMIZDA COŞKU İLE KUTLANDI(FOTO-VİDEO)
CUMHURİYET BAYRAMI KASABAMIZDA COŞKU İLE KUTLANDI(FOTO-VİDEO)


CUMHURİYET BAYRAMI KASABAMIZDA COŞKU İLE KUTLANDI


Cumhuriyetimizin 96. Yılı Kutlama Töreni Kasabamızda da Coşku İçerisinde Yapıldı. Tören Dişli Belediyesi Kapalı Spor Salonunda , Kutlama Komitesi ve kasabamızdaki Dişli İlkokulu ve Dişli Atatürk Orta Okulu Öğrencilerinin Tören Yerine Yerlerini Almasının Ardından Saat 09.30 ' da Saygı Duruşu ve Ardından İstiklal Marşımızın Okunmasından Sonra Başlandı. Açılış Konuşması Dişli Belediye başkanı Süreyya Güvenir Tarafından Yapıldı.Günün Anlam ve Önemini Belirten Konuşma Yapıldı ve Cumhuriyet Bayramı Şiirleri Okundu.

Dişli İlkokulu 3. ve 4. Sınıflarının Öğretmenler Sevgi İleri, Saliha Koçyiğit ve Rukiye Türksoy Yönetiminde Hazırlamış Oldukları Cumhuriyet Bayramı ve Bayrak Gösterileri İle Dişli Atatürk Orta Okulu Öğretmeni Ali Yıldız Yönetiminde Öğrenciler Milli Türkülerden Oluşan Eserleri Seslendirdiler. Her İki Okulumuzun Emek Vererek Hazırladıkları Çalışmaları Göz Doldurdu İzleyicilerden Büyük Alkış Aldı.

Son 5 Yıldır İzlemeye Alışık Olduğumuz ve İl Çapında Yapılan Halkouyunları Yarışmalarında İl 2.liği Kupasını Kazanan Dişli İlkokulu Her Bayramda Olduğu Gibi Bu Cumhuriyet Bayramında Yaptıkları Halkoyunları Gösterileriyle Göz Doldurdu İzleyicilerden Tam Not Aldı.

Birlik ve Beraberliğimizin Sergilendiği Cumhuriyet Bayramı Törenleri Bu Güzel Anının Ölümsüzleştirilmesi İçin Fotoğraf Çekimlerinin Ardından Sona Erdi.


Son Güncelleme :  30/10/2019 Saat 09:08:39 Bu Haber  1551 Kez OkunduKasabamızdan bildiriyor
 
Bülent Güvenir

bulentguvenir5@hotmail.com

Sitemizde 726 adet haberi bulunmaktadır.
Yazdırılabilir Sayfa   

Sitemizde yayınlanan haberlerin ve fotoğrafların kullanım hakkı www.dislikasabasi.com 'a aittir. Herhangi bir şekilde haber içeriği ve fotoğrafları izin alınmaksınız kullanılamaz..

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun


Yorum Bölümünden bundan sonra Yorum yapan üyemize ait bilgiler ve avatar resmi görülebilecektir. Avatar resminizi sitemizde yer alan resimlerden seçebileceğiniz gibi farklı bir resim ile değiştirmek istiyorsanız ; özel mesaj bölümünden admine mesaj göndererek veya üyelikte yer alan email adresinden webmaster@dislikasabasi.com email adresine resmin internet adresini veya resmi gönderebilirsiniz.

     
 Yorumlayan : Salih EROĞLU      Tarih : 31/10/2019 09:26:10
   
TINAZTEPE BELEDİYESİ
11/03/2013
Mesaj Bilgisi
1274

Fanatik Üye
 
CUMHURİYETİMİZİN 96 . YILI ÜLKEMİZE, MİLLETİMİZE KUTLU OLSUN.

     
     
 Yorumlayan : Abdil TEKEŞ      Tarih : 30/10/2019 14:11:55
   

30/10/2005
Mesaj Bilgisi
1611

Fanatik Üye
 
Cumhuriyetimizi iyi anlamak ve anlatmak gerek. Bu vesile ile Cumhuriyetimizin 96 yılı kutlu olsun.

     

Habere Yapılmış Toplam 2 Yorum Bulunmakta