02 Mart 2024 Cumartesi
Ana Sayfa Forum Sohbet Hesabınız Haberler Not Defteri İstatistikler İletişim

MENÜ
Kasabamız

 Son Haberler(29/02)

Dislikasabasi.com
Üyelere Özel

 Site Not Defteri

Faydalı Bölümler
Yardımcı Linkler


Gazete Sayfa Linkleri
 24 Kasım Öğretmenler Günü Kasabamızda da Kutlandı.
24 Kasım Öğretmenler Günü Kasabamızda da  Kutlandı.
Bugün 24 Kasım Öğretmenler Günü ebediyete göçmüş ve halen yaşamlarını devam ettiren Emekli ve çalışan Tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler günlerini kutladık.


Geleceğimize yön vermiş ve vermeye devam edecek öğretmenlerimiz mesleği vicdani sorumluluğu içerisinde yapacakları çabalarla çocuklarımıza ve yakın çevremize ışık tutarak, yavrularımızın büyük fedakarlıklarla geleceğe hazırlanmasında önemli katkıları olduğunu unutmamız gerekir.

Geçmişte olduğu gibi gelecekte de toplumumuza yön vererek,gelecek neslin sağlıklı bir düşünce dünyasına kavuşarak,iyiye,güzele,törelerimize , milli ve ahlaki değerlerimize sahip bireyler yetiştirilmesinde öğretmenlerimizin katkıları çok önemli bir yer tutmaktadır.


Geçmişte toplumumuza hizmet etmiş, bulundukları dönemlere damgasını vurmuş ,Kasabamızdaki Değerli Emekli Öğretmenlerimizin evleri (evlerinde bulunabilen emekli öğretmenlerimizin)Dişli Atatürk İlköğretim Okulu idacileri ile bir gurup öğrenci tarafından tek tek ziyaret edilmiş,ellerinden öpülerek kendilerine küçük bir çiçek buketini sunmuşlardır.

Ebediyete göçmüş öğretmenlerimizin değerli eşlerinin gönülleri alınmış,tek tek günün anısına fotoğrafları çekilmiş, geçmişimizde pay sahibi eşleri adına kendilerine teşekkür edilmek suretiyle aynı takdimde bulunularak,ruhlarına bir Fatiha tevdi dilmiştir.


Dişli'de ilk defa yapılan bu candan,samimi uygulama emekli öğretmenlerimizi duygulandırmış, gözleri yaşararak geçmişte olduğu gibi , bu güzel günde de öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi özlemle kucaklamışlardır.


Bundan sonraki öğretmenler günümüzü emekli ve çalışan tüm öğretmenlerimizin ve çok önceki yıllarda okullarımızdan mezun olmuş değerli Dişlili vatandaşlarımız ve öğrencilerimizle sıcak içten ve samimi bir ortamda gerçekleştirilmesi en büyük arzumuzdur.Bu arzumuzun gerçekleştirilmesi için başta Belediye Başkanımıza , Okul idarecilerimize ve öğretmenlerimize büyük görevler düşecektir. Yapılacak her güzel adım geçmişimize saygı ve geleceğimize değer vermek olduğunda hem fikir olmamız gerekir diye düşünüyoruz.

Bu Güzel günün anısına aramızdan ayrılmış tüm emekli öğretmenlerimizin ruhlarına bir Fatiha hediye ediyor,halen aramızda bunlunan öğretmenlerimize uzun ve sağlıklı ömürler diliyor ,sitemiz ve Kasabamız halkı adına hepsinine ayrı ayrı saygılarımızı ve sevgilerimizi sunuyoruz.(Emekli Tüm Öğretmenlerimizin fotoğrafları ziyaret fotoğrafları (Evlerinde gittiğimizde kendilerini göremediğimiz öğretmenlerimizin fotoğrafları da temin edilerek birlikte eklenecektir)
Son Güncelleme :  01/12/2005 Saat 17:04:58 Bu Haber  4505 Kez OkunduKasabamızdan bildiriyor
 
Bülent Güvenir

bulentguvenir5@hotmail.com

Sitemizde 730 adet haberi bulunmaktadır.
Yazdırılabilir Sayfa   

Sitemizde yayınlanan haberlerin ve fotoğrafların kullanım hakkı www.dislikasabasi.com 'a aittir. Herhangi bir şekilde haber içeriği ve fotoğrafları izin alınmaksınız kullanılamaz..

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun


     
 Yorumlayan : ahmet dal      Tarih : 25/11/2005 00:00:00
   
 
24 kasim ögretmenler gününü kutlar sevgili ögretmenlerimize basarilar dilerim.ayrica buradan ögretmeinim sari haca yani mustafa öztopraginda bu özel gününü kutlarim.selamlar. ahmet dal.almanya

     
     
 Yorumlayan : gürbüz      Tarih : 24/11/2005 00:00:00
   
 
tüm ögretme arkadaşların ve ögretmenlerimin ögretmenler gününü kutlarım

     
Toplam 2 sayfada 12

Habere Yapılmış Toplam 12 Yorum Bulunmakta