02 Şubat 2023 Perşembe
Ana Sayfa Forum Sohbet Hesabınız Haberler Not Defteri İstatistikler İletişim

MENÜ
Kasabamız

 Son Haberler(02/02)

Dislikasabasi.com
Üyelere Özel

 Site Not Defteri

Faydalı Bölümler
Yardımcı Linkler


Gazete Sayfa Linkleri
 DİŞLİ'DE MAZİYE YOLCULUK ÖĞRETMENLERİMİZİ ŞÜKRANLA ANIYORUZ (SON FOTO EKLENDİ)
DİŞLİ'DE MAZİYE YOLCULUK ÖĞRETMENLERİMİZİ ŞÜKRANLA ANIYORUZ (SON FOTO EKLENDİ)


DİŞLİ'DE MAZİYE YOLCULUKTA , DİŞLİ ORTAOKULU ANILARI

Dişli Kasabamızda 1970 yılları başlarında kasabamızda öğretmenlik yapan Ruhi ÖZYURT Hocamızın kardeşleri ve Mustafa ŞANA Hocamızın Eşleri Nuran Hanımla birlikte o yıllarda arkadaşları olan Emekli Öğretmenlerimizden Hüseyin AYDIN ve eşleri Nesibe AYDIN Hoca Hanım,Mustafa OKUMUŞ Hocamız,Emekli Polis Mustafa GÜMÜŞ ve eşleri İkramiye GÜMÜŞ, Emekli memurlardan Mehmet SOLMAZ ve eşleri Elveda SOLMAZ ile anneleri Fadime CEYLAN teyzemizle bir araya gelerek Dişli'de 35 yıllık geçmiş anıları konuştuk.

Gayet akıcı ve samimi ortamda gerçekleştirdiğimiz sohbet çekimlerini sizlerle paylaşmak istedik. çekimler esnasında Mustafa ŞANA Hocamızın Eşleri Nuran ŞANA Hanımefendi bu vesile ile Tüm Dişlililer'e bizlerin vasıtasıyla selamlarını iletmemizi rica etmişlerdir.

Ayrıca bu çekimler için bizlere kapılarını açma zahmeti göstererek ikramlarda bulunmak suretiye çekimlerin gerçekleştirilmesinde büyük özveri ve misafirperverlik örneği gösteren ; Mustafa OKUMUŞ Hocamıza ve Eşleri Dişli Merkez Diyad Başkanı Hacer OKUMUŞ kardeşimize teşekkür ederiz.


Sizleri İzlenimlerimizle Başbaşa Bırakıyoruz.

VİDEOLARIN İLK İZLENİMİNDE TAKILMALAR OLACAĞINDAN DİĞER VİDEOYU BAŞLATIP TEKRAR DURDURUNUZ (PAUSE YAPINIZ)

2. İZLEMEDE TAKILMA OLMAYACAKTIR.DİŞLİ'DE MAZİYE YOLCULUK 2008 1DİŞLİ'DE MAZİYE YOLCULUK 2008 02DİŞLİ'DE MAZİYE YOLCULUK 2008 3DİŞLİ'DE MAZİYE YOLCULUK 2008 4
Daha Önceden Hazırlamış Olduğumuz Dişli'de Maziden Anılar Video Gösterimizi Sunduk.Bu Video Gösterimini Bu Vesile İle Öğretmenler Günü Anısına Yayına Soktuk.Kasabamız Öğrencilerine Öğretmenlik Yaparak Hizmet Etme Şerefinde Bulunan Bütün Öğretmenlerimizi Saygıyla Anar,Hayatta Olan Öğretmenlerimize Sağlıklı Ömürler ,Aramızdan Ayrılan Öğretmenlerimize Allah'tan Rahmet Dileklerimizi İletir,Geride kalan Eşlerine Çocuklarına ve Tüm Ailesine Sitemiz ve Tüm Dişlililer Adına Selam ve Sevgilerimizi Sunarız

www.dislikasabasi.com

Ekibi Adına

DİŞLİLİ BÜLENT ÖĞRETMEN

TÜM ÖĞRETMENLERİMİZİN ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLARIZ

2007 yılında Dişli Belediye Başkanı Abdil UYSAL öncülüğünde ve kasabamızdaki çalışan ve emekli olan tüm öğretmenlerimizin katılımıyla gerçekleştirilen, yemekli Öğretmenler Gününde, (Osman AYDIN Hocamız vefat etmeden önce) öğretmenlerimiz anısına hazırlamış olduğumuz ve Fotoğraf animasyonunu da sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Elimizde fazla fotoğraf olmadığından ancak bu kadarıyla yetinmek zorunda kaldık.

Ancak başta Ruhi ÖZYURT,Mustafa ŞANA, Seyfettin AKSOY, Mesut AKSOY ve diğer emekleri geçen öğretmenlerimizin fotoğrafları elimize geçtiği takdirde animasyonumuzu yeniden oluşturarak izleniminize sunmak istiyoruz.

Sizlerden ricamız önce 05443293615 numaralı telefonumuza haber ederek, bulentguvenir5@hotmail.com e-mail adresimize gönderilmesidir.

Tanımadığımız ve haber edilmeyen e-mailler , daha önce de yaşadığımız virüs saldırısı nedeniyle açamayacağımızı üzülerek belirtmek isteriz.Tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü Kutlarız


DİŞLİ'YE EMEK VEREN ÖĞRETMENLERİMİZ 2007


BOLVADİN'DE ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMALARI VE ÖĞRETMENLER GECESİNDEN İZLENİMLER


Son Güncelleme :  01/12/2009 Saat 11:36:15 Bu Haber  9376 Kez OkunduKasabamızdan bildiriyor
 
Bülent Güvenir

bulentguvenir5@hotmail.com

Sitemizde 729 adet haberi bulunmaktadır.
Yazdırılabilir Sayfa   

Sitemizde yayınlanan haberlerin ve fotoğrafların kullanım hakkı www.dislikasabasi.com 'a aittir. Herhangi bir şekilde haber içeriği ve fotoğrafları izin alınmaksınız kullanılamaz..

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun


Yorum Bölümünden bundan sonra Yorum yapan üyemize ait bilgiler ve avatar resmi görülebilecektir. Avatar resminizi sitemizde yer alan resimlerden seçebileceğiniz gibi farklı bir resim ile değiştirmek istiyorsanız ; özel mesaj bölümünden admine mesaj göndererek veya üyelikte yer alan email adresinden webmaster@dislikasabasi.com email adresine resmin internet adresini veya resmi gönderebilirsiniz.

     
 Yorumlayan : mustafa okumuş      Tarih : 28/11/2009 00:00:00
   
Dişli Kasabası
19/07/2005
Mesaj Bilgisi
497

V.I.P. Üye
 
Onsekiz yaşında hayatının baharında kasabamızdan ayrılan Nurhan hanım tam otuzbeş yıl sonra elliüç yaşında Kasabamızı ziyaret ediyor. Arkadaşlara köyümüzdeki anılarını anlatırken zaman zaman duygulu anlar yaşayarak gözyaşlarını tutamadığı görülüyor. Edindiğim intiba; Nurhan Hanım, Köyümüzü unutamamış, samimi, yardımsever, sözlerinde ne abartma nede yalan var. Türkçeyi çok iyi konuşuyor. arkadaşlarına karşı vefalı bir kardeşimiz. Kendisine Allah sağlık versin. Yorumda okuduğum kadarıyla oğlu umut ''da beyefendi bir arkadaş. Gelen telefonlarda Umut Beyin yorumu çok beğenilmiş.Kendisine işlerinde başarılar diliyorum. Kurban Bayramlarını kutluyorum.

     
     
 Yorumlayan : mustafa okumuş      Tarih : 28/11/2009 00:00:00
   
Dişli Kasabası
19/07/2005
Mesaj Bilgisi
497

V.I.P. Üye
 
Öğretmenler Günü dolayısıyla Kaymakamlıkça takdirname ödülü ile taltif edilen Dişli Atatürk İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı Bülent Güvenir Hocamı kutlarım. Bülent Beyin bildiğim kadarıyla basın kartı ve diğer resmi kuruluşlardan aldığı plaketleri de var. Gerçekten bu ödülleri hak ediyor. Özellikle Kasabamızdaki sosyal etkinliklere zaman ve enerjisini vererek Karşılığın yaratandan umarak aktif şekilde katılıyor. İyi ki varsınız öğretmenim...

     
     
 Yorumlayan : mustafa okumuş      Tarih : 27/11/2009 00:00:00
   
Dişli Kasabası
19/07/2005
Mesaj Bilgisi
497

V.I.P. Üye
 
Öğretmenler günü dolayısıyla tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlar sağlık ve esenlikler dilerim. Öğretmenlerimizden vefat eden hocalarımıza Allah''tan rahmet dilerim. Öğretmenlerimizin bizler üzerinde hakları çoktur. Onun için bu dünyadan öbür aleme giden öğretmenlerimizin arkasından birer fatiha gönderelim. Hepsinin ruhu şad olsun. Hayatta kalan öğretmenlerimize de sağlıklı uzun ömür dilerim. Orta okulda bana kitap okuma sevgisini kazandıran sayın Ruhi hocamdır. Hala orta okul Türkçe defterimi saklıyorum .Ruhi Hocamın imzaları bulunuyor. Buradan Mustafa Şana hocama bol rahmet diliyorum. Kendisi çok değerli bir şahsiyetti. Yıllar geçse de hiç birisini unutamadık. Kasabamızda iz bırakanlar arasındaydılar.

     
     
 Yorumlayan : sait dal      Tarih : 25/11/2009 00:00:00
   

31/08/2008
Mesaj Bilgisi
3

Yeni Üye
 
(devam)... Nuran abla Disli den ayrilirken çok huzunlu gormustum otobusun içinde bir gun Disli yi ziyaret edecegini tahmin etmistim. Butun ogretmenler gununu kutluyorum. Sevgi saygilarimla Fransadan, Sait Dal

     
     
 Yorumlayan : sait dal      Tarih : 25/11/2009 00:00:00
   

31/08/2008
Mesaj Bilgisi
3

Yeni Üye
 
degerli Bulenthocaeline yureginesaglik olsun once alfabeyi ogreten babaniza ve diger ogretmenim Mustafa Oztopraka Ortaokul ogretmenlerime Ruhihocama Mustafa Sanaya Mehmet Tokgoze Mustafakalkana Mehmet Karakusa Muharrem Boyere hayatta olanlara ALLAH tan uzun omurler dilerim.Ahirete goturenlere Allah tan rahmet kabirleri cennet olsun.Ruhi hocadan belki dayak yemis olabilirm ama onlarin hakkini odemek mumkun degil.Bulent hoca beni 35 sene geriye goturmus oldugun icin sana ne kadar tesekkur etsem azdir,birde gurbet elde olursan.Kelimelerle anlatmak mumkun degil.Nuran ablaya Disli yi ziyaret ettigi için tskur ederim.Dislinin suyundan mi ekmegindenmi bilinmez gelip geçen mutlaka Disli yi ziyaret etmeye çalisiyor. Bunun için gurur duyuyorum...

     
     
 Yorumlayan : Hüseyin Boyracı      Tarih : 24/11/2009 00:00:00
   
Bolvadin
05/04/2005
Mesaj Bilgisi
28

Yeni Üye
 
Değerli meslektaşlarımın ve üzerimde emeği geçen tüm öğretmenlerimin Öğretmenler Gününü kutlarım... Aramızdan ayrılan öğretmenlerimin ve öğretmenliğin en güzel örneğini sunan rahmetli babamın ruhu şad, mekanı cennet olsun..

     
     
 Yorumlayan : mustafa vural      Tarih : 24/11/2009 00:00:00
   
eskişehir
19/11/2007
Mesaj Bilgisi
89

Çalışkan Üye
 
Bizleri bu günlere gelmemizi sağlayan öğretmenlerimizden başta ilk okul öğretmenlerimiz Ünal AYDOĞMUŞ bey ve İbrahim YAPAR bey orta okulda mehmet TOKGÖZ.Hüseyin KOÇOĞLU.Ruhi ÖZYURT.Mustafa ŞANA.Mustafa KALKAN.Mehmet KARAKUŞ Hayatta olanlara ALLAHIM Sağlıklı uzun ömürler versin.Ahirete göç edenlere ALLAH''dan rahmet ailelerine baş sağlığı dilerim.Şana ailesinede ayrıca baş sağlığı dilerim.Bütün öğretmenlerin gününü kutlarım.

     
     
 Yorumlayan : Guler Unal      Tarih : 24/11/2009 00:00:00
   

03/09/2008
Mesaj Bilgisi
36

Yeni Üye
 
Bütün ögretmenlerın bu özel gününü candan kutluyorum.Akrabamız Rahıme yenge ve Abdıl abının,enıstemız Mustafa Öztoprak ın ögretmenler günü kutlu olsun.Özellıkle degerlı.saygıdeger ögretmenım CELAL GÜVENIR ın ögretmenler gününü kutluyor,saygıyla ellerinden öpüyorum.Tabıkı butun ögretmenlerın degerı ayrıdır ama benım öretmenımın egitımı,kulturu bır baskaydı...Onunla gurur duyuyorum...Güvenır aılesıne sevgıler,selamlar.

     
     
 Yorumlayan : ahmet dal      Tarih : 24/11/2009 00:00:00
   
afyon
27/01/2006
Mesaj Bilgisi
42

Aktif Üye
 
ebediyete intikal etmiş tüm ögretmenlerimizi şükranla anar hayattakilerede daha nice ömürlü uzun yıllar dilerim çogumuz bir yerlerdeysek mutlaka o ögretmenlerimizin çogunun üzerimizde bir hakkı mutlaka vardır hayatta olanların hakklarını helal etmelerini isterim hepimizin de onlara varsaki eger haklarımız helal olsun derim hepinsini saygıyla anar ögretmen gününüzün de kutlu ve mutlu olması dilegimle AFYONDAN AHMET DAL

     
     
 Yorumlayan : asım PAMUKÇU      Tarih : 24/11/2009 00:00:00
   
Kütahya
08/02/2007
Mesaj Bilgisi
184

Başarılı Üye
 
Ebediyete intikal eden öğretmenlerime Allah rahmet eylesin kabirleri cennet olsun.Hayatta sağ olan tüm öğretmenleriminde ellerinden öpüyorum.24 kasım öğretmenler gününü en içten dileklerimle kutluyorum.Ayrıca Bülent hocaya da şükranlarımı sunuyorum .Bizlere bu güzel nostajik görüntüleri izlettiği için.

     
Toplam 3 sayfada 123>

Habere Yapılmış Toplam 25 Yorum Bulunmakta